مقالات آموزشی

بررسی طراحی سایت با انگولار(angular js)

مفید بود؟

درمقاله امروز ، می خواهیم  شمارا با یک روند ایجاد یک وب سایت کامل با یک کتابخانه جدید با نا(angular js)  آشنا کنیم، در واقع به طراحی سایت با انگولار(angular js) میپردازیم و مزیت های آن را بیان میکنیم. با این حال ، ابتدا انگولار(angular js) را به شما معرفی می کنیم.

انگولار (angular js) چیست؟

در مقاله آموزش انگولار(angular js) اصفهان ، تفاوت انگولار(angular js) و جِی‌کوئری (jQuery) را به صورت کلی توضیح داده ایم که اگر مایل باشید میتواند به مطالعه آن بپردازید،و اما انگولار (angular js) چیست؟

چارچوبی باشکوه توسط Google برای ایجاد برنامه های وب است. این به شما امکان می دهد تا نحو HTML را برای بیان دقیق و سریع اجزای برنامه خود ، گسترش دهید و به شما امکان می دهد از HTML استاندارد به عنوان زبان خود استفاده کنید..مزیت اساسی Angular چیست؟ این که آیا شما یک مبتدی در ساخت وب سایت خود هستید یا یک حرفه ای
AngularJS یک چارچوب متن باز است که توسط گوگل برای رفع چالش های پیش روی توسعه دهندگان هنگام تهیه و آزمایش کد ، حفظ شده است. AngularJs کدهای HTML و ماژول های برنامه را یکپارچه می کند.. این چارچوب امکان را به شما می دهد تا از HTML به عنوان زبان اصلی خود استفاده کنید و به شما امکان می دهد تا نحو HTML را گسترش دهید تا اجزای برنامه خود را به صورت واضح و دقیق بیان کنید به علاوه ، به طور خودکار داده ها را از UI شما با اشیاء JS خود از طریق اتصال داده های دو طرفه همزمان می کند.

اگر تا به حال با جی کوئری کار کرده اید ، اولین چیزی که باید در مورد Angular بفهمید این است که این چارچوب کاملاً متفاوت است به طوری که jQuery یک کتابخانه است ، اما AngularJS به صورت فریم ورکی است. وقتی کد شما با کتابخانه کار می کند ، تصمیم می گیرد چه موقع با یک عملکرد یا اپراتور خاص تماس بگیرید. در مورد چارچوب ، شما کدهای رویداد را پیاده سازی می کنید و چارچوب تصمیم می گیرد که در چه لحظه نیاز به استناد به آنها است.

چرا طراحی سایت با انگولار(angular js) استفاده کنیم؟

چرا باید از توسعه AngularJS برای برنامه های موبایل و طراحی سایت خود باید استفاده کنیم

1.معماری ساده

توسعه AngularJS به عنوان معماری ساده تر طراحی شده است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و به راحتی در اختیار هر توسعه دهنده قرار می گیرد و ویژگی ها را به هر میزان که مشتری نیاز داشته باشد ، ارتقا می بخشد. این بسیار خوب کار می کند وقتی می توان برنامه های سنگین وب را که شامل تعدادی از مؤلفه ها و نیازهای پیچیده است ، مدیریت کرد

2.معماری طراحی پیشرفته

برخی از برنامه های بزرگ حاوی تعداد زیادی از اجزای سازنده بیش از 60 مورد هستند. AngularJS حتی پس از پیوستن به یک برنامه نویس جدید در وسط فرآیند ، مدیریت آنها را آسان می کند. این معماری به شکلی ساخته شده است که به برنامه نویس کمک می کند تا بدون هیچ مشکلی کد را پیدا و توسعه دهد.

3.رابط کاربر اعلانی

هنگامی که شما از یک رابط نوشته شده در JavaScript استفاده می کنید ، کد HTML آن رابط را تقویت می کند. AngularJS از HTML برای تعریف UI برنامه ها استفاده می کند. با HTML ، توسعه برنامه ساده شده است. بنابراین شما فقط باید موارد ضروری را مشخص کنید و اجازه دهید AngularJS مشاغل متناوب یک رابط را انجام دهد.

4.جدول زمانی کمتر

Angular جدیدترین فناوری است که از HTML بدست می آید و از این رو توسعه دهندگان برای کدنویسی کل برنامه به زمان زیادی نیاز ندارند. ایجاد برنامه های وب جدید با AngularJS با تلاش کمتر بسیار آسان و سریع است. می توان به راحتی با آن کار را شروع کرد. با چند ویژگی اضافه شده به کد HTML ، یک برنامه ساده می تواند بسیار سریع ساخته شود.

5.کد کمتر و افزایش راندمان توسعه

برنامه نویسی کمتر فقط لازم است و از این رو توسعه دهندگان می توانند به جای نوشتن کد فقط روی کارایی برنامه تمرکز کنند. پس از اینکه این ویژگی به ذهن شما خطیر رسیده است ، می توانید خطوط کد را تنظیم کنید و نتایج بهتری را برای کسب و کار خود کسب کنید.

6.قابلیت استفاده مجدد از کد

به توسعه دهندگان کمک می کند تا از همان تکه کد که قبلاً نوشته شده استفاده کنند. بنابراین ، در زمان صرفه جویی می کند و AngularJS را به یک چارچوب منحصر به فرد برای توسعه دهندگان تبدیل می کند.

7.اتصال داده دو طرفه

هنگامی که داده ها بین مدل منتقل شده و مشاهده می شود ، هماهنگی بین DOM و مدل به صورت کارآمد انجام می شود. این کمک می کند تا شرکت توسعه AngularJS با سهولت برنامه های وب ایجاد کند. بنابراین اتصال داده ها یکی از برجسته ترین ویژگی های فناوری AngularJS است.

8.الگوی طراحی نرم افزار MVC

معماری مدل پشتیبانی شده توسط AngularJs یکی از فرآیندهای توسعه وب معاصر است.

9.عملکرد سرور بهبود یافته است

از آنجا که از caching و بسیاری از فرآیندهای دیگر پشتیبانی می کند ، Angular بار CPU های سرور را کاهش می دهد. این بدان معناست که سرور به لطف کاهش ترافیک بسیار خوب عمل می کند و به این دلیل که فقط به پرونده های استاتیک خدمت می کند و به تماس های API پاسخ می دهد.

10.توسعه موازی

AngularJS که با معماری MVC همراه است ، به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به روشی موازی توسعه یابند. این ویژگی است که AngulaJs چارچوب های دیگر را تحت الشعاع قرار می دهد.

اگر شما نیز علاقه مند به طراحی سایت با انگولار(angular js) برای کسب و کار آنلاین خود و یا آموزش آن به صورت حرفه ای در اصفهان هستید ما در مجموعه پدیده تجارت با کمک گرفتن از بهترین برنامه نویسان و یاری از تجربه چندین ساله در زمینه طراحی سایت و آموزش طراحی سایت آماده ایم مزیت طراحی سایت با انگولار(angular js) را به شکل کاملا حرفه ای و عملی به شما عزیزان آموزش دهیم .

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.