مقالات آموزشی

فراخوان جذب نویسنده و روند استخدام محتوا نویس در وبتو

مفید بود؟

فراخوان جذب نویسنده یکی از فرصت ‌های استثنایی می‌باشد که وبتو آن را در اختیار نویسندگان قرار داده است. وبتو سایتی می‌باشد که در زمینه تولید محتوای باکیفیت در حجم زیاد فعالیت می‌کند. این سایت در قدم اولیه به استخدام نویسندگان می‌پردازد. نویسندگان باید قبل ‌از استخدام در آزمون شرکت کنند و بعد از قبولی در این آزمون ‌ها می‌توانند روند کار خود را شروع کنند.

استخدام نویسنده سایت

قبل ‌از شروع کار، آموزش‌ هایی به نویسندگان داده می‌شود تا آن ‌ها بتوانند محتوا های باکیفیتی را طراحی و تولید کنند. این خلاصه‌ای بود از روند استخدام نویسنده سایت با حقوق بالا در وبتو. ما در این محتوا قصد داریم برای شما بگویم که فراخوان جذب نویسنده در وبتو به چه صورت می‌باشد و روند استخدام نویسنده سایت با حقوق بالا در این سایت چگونه طی می‌شود.

جذب نویسنده در سایت وبتو

اگر شما به ‌عنوان یک نویسنده قصد دارید که درآمد خوبی داشته باشید، و میخواهید که به‌ صورت دورکاری فعالیت داشته باشید؛ این محتوا را تا انتها بخوانید. فراخوان جذب نویسنده در سایت وبتو همواره در دسترس است. فرقی نمی‌کند که روزانه چند نویسنده در این سایت مشغول به کار باشند، هر چه این سایت نویسندگان بیشتری داشته باشد، درآمد زایی بیشتری نیز خواهد داشت.

به ‌همین دلیل نیازی نیست شما نگرانی خاصی در رابطه با زمان اقدام خود برای استخدام داشته باشید.‌ اما بهتر است که برای راحت‌تر شدن روند استخدام هرچه سریع‌تر به فراخوان جذب نویسنده در وبتو پاسخ دهید و در این سایت شروع به کار کنید.

فراخوان جذب نویسنده و روند استخدام نویسنده سایت با حقوق بالا در وبتو

فراخوان جذب نویسنده در سایت وبتو ممکن است که در بستر های گوناگونی منتشر شود. این فراخوان ممکن است که در سایت‌ های گوناگون و یا اپلیکیشن‌ های بازاریابی قرار داده شده باشد. فرقی نمی‌کند که شما از چه بستری با فراخوان جذب نویسنده ‌در وبتو مواجه شده باشید. مهم روندی است که شما طی می‌کنید تا در این سایت استخدام شوید. حال بیایید با یکدیگر مراحل استخدام محتوا نویس در سایت وبتو را بررسی کنیم.

مرحله اول، یادگیری نحوه تولید محتوا

بهتر است که شما بعد از این‌ که فراخوان جذب نویسنده را مشاهده کردید، قبل ‌از وارد شدن به سایت وبتو؛ کمی در رابطه با نحوه تولید محتوا تحقیق کنید. توجه کنید که قوانین پایه و اصول کلی محتوا نویسی اصلا سخت نیستند. شما می‌توانید تنها با خواندن یک الی دو مقاله متوجه شوید که باید در چه قالبی به تولید محتوا بپردازید.

تولید محتوای باکیفیت

البته برای تولید محتوای باکیفیت شما باید زمان زیادی را صرف کنید و تجربه سرشاری را کسب کنید. اما به‌ هر حال برای قبول شدن در آزمون‌ های وبتو، داشتن اطلاعات نسبی و پایه‌ای نیز کافی می‌باشد. پس در قدم اول سعی کنید که کمی در اینترنت در رابطه با شغل محتوا نویسی جستجو کنید.

مرحله دوم، مراجعه به سایت وبتو

پیشتر گفتیم بعد از دیدن فراخوان جذب نویسنده وبتو؛ کمی در رابطه با نحوه نگارش محتوا تحقیق کنید. بعد از تحقیق نوبت به پیشروی می‌رسد. در قدم بعدی شما باید به سایت وبتو مراجعه فرمایید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در قسمت سرچ گوگل کلمه وبتو را سرچ کنید.

در قدم بعدی سایت مارکتینگ در رتبه اول برای شما نمایش خواهد داده خواهد شد. نیازی نیست شما وارد صفحه اصلی سایت شوید. در همان صفحه اول گوگل، بخش‌ بندی و صفحات دیگر سایت برای شما نمایش داده می‌شود. شما باید به قسمت استخدام نویسنده مراجعه فرمایید. بعد از این‌ که شما به این قسمت مراجعه کردید، نیاز دارید تا اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید.

زمینه‌ های  تولید محتوا

سعی کنید که در همین اول کار اطلاعات خود را با دقت زیادی وارد کنید. به ‌هیچ‌ عنوان این مرحله را سرسری نگیرید. زیرا در صورت اهمیت ندادن؛ در ادامه مشکلات زیادی برای شما پیش خواهد آمد. بعد از این ‌که شما اطلاعات شخصی خودتان را وارد کردید نیاز است تا علاقه‌مندی ‌های خودتان را نیز وارد کنید.

برای مثال شما باید مشخص کنید که دوست دارید در چه زمینه‌ هایی به تولید محتوا بپردازید. انتخاب این مهارت‌ ها بسیار مهم می‌باشد زیرا باعث می‌شود که در ادامه محتوا های مربوط به این مهارت‌ ها برای شما نمایان شود. در ادامه شما باید در آزمون های رایا شرکت نمایید.

مرحله سوم، شرکت در آزمون

در قدم بعدی، بعد از مشاهده فراخوان جذب نویسنده شما باید در آزمون شرکت کنید. در مرحله پیشین شما باید حتما اطلاعات شخصی و مورد نیاز را به ‌صورت دقیق و جزئی وارد می‌کردید. بعد از این ‌که آن مرحله را پشت سر گذاشتید، برای شما دو آزمون نمایش داده می‌شود. آزمون اول نگارش یک محتوای کم‌حجم در رابطه با یک موضوع خاص می‌باشد.

نگارش محتوا

هنگامی که شما وارد صفحه آزمون می‌شوید، با یک باکس مواجه می‌شوید. در بالای این باکس، کلمه کلیدی و عنوان مورد نظر نوشته‌ شده است. سایت از شما می‌خواهد که در مدت ‌زمان مشخصی یک عنوان با تعداد کلمه مشخص برای مثال چهارصد یا ششصد کلمه نگارش کنید.

محتوایی که شما نگارش می‌کنید باید کاملاً سئو شده باشد و در رابطه با کلمه کلیدی ثبت شده کاربر سایت نگارش شده باشد. سعی کنید که تمام ظرافت و تخصصی که در زمینه نگارش محتوا دارید را در این بخش پیاده کنید تا بتوانید راحت‌تر در آزمون پذیرفته شوید.

آزمون متنی

آزمون دوم آزمونی ترجمه‌ای می‌باشد. در این آزمون متنی به شما داده‌ شده و از شما خواسته‌ میشود تا یک محتوای انگلیسی را به زبان فارسی روان ترجمه کنید. توجه کنید متن نمایش ‌داده ‌شده به‌ هیچ‌ عنوان متن تخصصی نیست. برای این آزمون شما باید تسلط نسبی روی زبان انگلیسی داشته باشید. برای ترجمه این متن هیچ محدودیتی برای استفاده از ابزار های گوناگون مانند دیکشنری برای شما وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید با هر ابزاری که در دسترس دارید، این آزمون را نیز کامل کنید.

مرحله چهارم، منتظر بمانید

در این مرحله از مراحل فراخوان جذب نویسنده برای استخدام محتوا نویس در سایت وبتو، شما باید منتظر بمانید. بعد از این ‌که شما آزمون خود را ثبت کردید، طول می‌کشد تا آزمون شما بررسی شود. مطمئن باشید که بعد از بررسی آزمون اطلاع ‌رسانی ‌های لازم برای شما انجام خواهد شد.

بازه زمانی انتظار شما کاملاً متغیر می‌باشد. هنگامی که نتیجه آزمون شما مشخص شود، یک پیامک برای شما ارسال  می‌شود که در این پیامک دستورالعمل‌ های که شما باید انجام دهید به ‌طور کامل نوشته شده ‌است.

کارشناسان وبتو

در قدم بعدی، کارشناسان وبتو با شما تماس می‌گیرند تا دستورالعمل ‌های لازم بعدی را به شما بدهند. برای مثال آن ‌ها به شما میگویند که سفارش ‌های اولیه‌ای که پذیرش می‌کنید حتما باید با هماهنگی کارشناسان انجام شود تا هیچ ‌گونه مشکلی برای شما به وجود نیاید.

این کارشناسان همواره در دسترس شما وجود دارند. هر زمان که شما ابهامی داشتید می‌توانید با آن‌ ها ارتباط بگیرید. شماره تماس و اطلاعات این کارشناسان نیز در داخل سایت وجود دارد و شما می‌توانید با استفاده از آن‌ ها با کارشناسان ارتباط بگیرید.

روند استخدام

به‌ طور کلی فراخوان جذب نویسنده وبتو اتفاقی است که می‌تواند فرصت خوبی برای نویسندگان باشد. اگر میخواهید بیشتر در رابطه با سایت وبتو و نحوه فعالیت آن بدانید، می‌توانید راهنمای استخدام حضوری و غیرحضوری این سایت را مطالعه فرمایید. در این صفحه به‌ طور کامل روند استخدام و نحوه کار وبتو برای شما نمایش داده شده است.

به این موضوع توجه نمایید که روند استخدام در وبتو برای شما کمتر از یک روز طول می‌کشد. پس سعی کنید شانس خود را امتحان کنید؛ شاید در آزمون‌ ها قبول شدید و توانستید که از این را برای خود درآمد داشته باشید. روند استخدام در این سایت کاملاً رایگان می‌باشد و شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ ‌گونه هزینه‌ای، شانس خود را مبنی‌ بر کسب درآمد امتحان کنید.ش

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.