مقالات آموزشی

اهمیت و کاربرد نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام و بیان نکاتی در خصوص آن

مفید بود؟

نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام؛ ابزاری سودمند است برای آنهایی که قصد انجام فعالیت اقتصادی در فضای مجازی دارند.این ابزار سودمند به خوبی نشان می دهد که چگونه می توان فعالیت تیم تولید محتوای پیج را برنامه ریزی نمود. برنامه ریزی بر مبنای نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام  به شما کمک می کند  بتوانید بازخوردهای مطالب و محتواهایی که در اینستاگرام نشر می دهید را پیش بینی کنید. بنابراین با حرکتی حساب شده و نقشه ای راهبردی به بالاترین میزان سود دهی در کسب و کار مجازی خود خواهید رسید.

نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام چه کاربردها و فوایدی دارد ؟

نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام کاربردهای متعددی دارد. شاید بتوان گفت مهمترین کاربرد یک تقویم محتوایی اینستاگرام هماهنگی و برنامه ریزی جهت تولید محتواست. البته همانگونه که از عنوان پیداست این نمونه تقویم ها منحصرا در اینستاگرام کارایی دارند.اگر به دنبال نمونه تقویمی هستید که علاوه بر اینستاگرام در سایر شبکه های اجتماعی نیز تولید محتواها را هماهنگ و برنامه ریزی کند بهتر است به دنبال تقویم سوشیال مدیا باشید.

نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام(Instagram) ابزار برنامه ریزی و هماهنگی تولید و انتشار محتوا است. اما این تمام ماجرا نیست. اگر یک نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام را به خوبی مطالعه کنید خواهید دانست که حتی قبل از اینکه تصمیم به خرید دنبال کننده و فالوور بگیرید هم می توانید از این تقویم استفاده کنید. استفاده از تقویم محتوایی اینستاگرام حتی در افزایش بازدید و لایک و کامنت پیج اینستاگرام شما تاثیرگذار است.

چرا که با کمک این تقویم به خوبی درمی یابید چه محتوایی را چه زمانی باید منتشر کرد که بالاترین میزان جذابیت را داشته باشد و بازدید و فروش پیج شما را افزایش دهد. اینکه ابزار و راهنمایی در اختیار داشته باشید که با در نظر گرفتن وضع موجود بهترین زمان انتشار پست و محتوا را به شما اعلام کند برگ برنده ای است که بسیاری افراد فعال در اینستاگرام از اهمیت آن غافلند.

آشنایی با نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام چه سودی برای شما دارد ؟

  نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام راه و رسم برنامه ریزی و زمانبندی مناسب برای تولید و انتشار محتوا را به شما نشان می دهد.موفق ترین فعالان اینستاگرام نیز از نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام کمک گرفته اند.شاید به سادگی از این مطلب عبور کنید اما چکیده ی تمام تجربیات موفق ترین انسان های عالم، نظم و برنامه ریزی است.کمترین فایده ای که از آشنایی با نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام نصیبتان می شود این است که نحوه برنامه ریزی و نظم تولید محتوا در صفحه اینستاگرام خود را در می یابید.

به این ترتیب با صرف کمترین انرژی و زمان، بالاترین میزان بهره وری را خواهید داشت. مسلما محتوایی که با رصد کامل شرایط و مطابق نیازهای مهم مخاطب تولید می شود کیفیتی عالی نیز خواهد داشت. مشخص و روشن بودن افق آینده و امکان برنامه ریزی برای آینده نیز از مزایای در اختیار داشتن تقویم محتوایی است.

تولید محتوای با کیفیت و جذاب موجب افزایش اعتماد بازدید کنندگان و دنبال کنندگان صفحه شما خواهد شد. نتیجه ی نهایی نیز افزایش چشمگیر اعتبار شما در موتورهای جستجو خواهد بود. پس اگر به دنبال ایجاد صفحه ای پر مخاطب و راه اندازی کسب و کاری ماندگار و موفق در این عرصه هستید حتما بهترین نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام را یافته و مطالعه کنید.

 چگونه نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام باعث موفقیت شما می شود؟

با بررسی نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام به خوبی اهمیت زمان، نحوه برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی را می آموزید. این مهمترین گام در مسیر موفقیت است.  اگر به تازگی وارد کسب و کار مجازی شده اید و اطلاعات چندانی در مورد تقویم اینستاگرام و مسائلی از این دست ندارید؛ اصلا نگران نباشید ما به زبانی ساده مهمترین مواردی که برای رسیدن به موفقیت در این عرصه باید به آن توجه کنید را اینجا ذکر کرده ایم.

  • تاریخ و زمان مهمترین عنصر هر تقویمی است

نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام را که مطالعه کنید؛درمی یابید این ابزار سودمند بهترین راهکار برای پایان دادن به فراموشکاری و بی برنامگی است.کلید موفقیت هر صفحه ای دراینستاگرام زمان است. شما باید بدانید بهترین زمان و زمان طلایی انتشار پست و محتوا و عکس چه موقع است.تقویم محتوایی اینستاگرام زمان دقیق آن را معین و به شما یادآوری می کند.

  • مسئولیت و شرح وظایف اعضای تیم تولید محتوا باید روشن  و مشخص باشد

نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام به شما نشان می دهد که شفافیت وظایف و مسئولیت های اعضای تیمتان از دیگر رموز موفقیت است.

  • موضوعات را مشخص نموده و محتواها را اولویت بندی و  عنوان بندی کنید

نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام ابزار نظم بخشیدن است. مشخص نمودن موضوعات و عناوینی که قصد دارید در مورد آنها محتوا تولید و منتشر کنید نظم چشمگیری به کار شما می بخشد. تکلیف روشن می شود. به خوبی می فهمید روی چه موضوعاتی کار کرده اید و چه موضوعاتی نیاز به کار بیشتری دارند.

پس از تعیین موضوعات و عناوین حتما آنها را به ترتیب اولویت طبقه بندی کنید. این کار به شما و تیم تان کمک می کند در زمان هایی که با حجم بالای کار مواجه اید با آسودگی و طبق برنامه مهمترین کارها را به پایان رسانده و از بیهوده کاری بپرهیزید.

  • کلمات کلیدی و هشتگ ها را با دقت مشخص کنید

هشتگ ها و کلمات کلیدی مهمترین راهنما برای دسترسی به پیج شما و محتواهایی است که تولید می کنید. در انتخاب آنها دقیق و نکته سنج باشید.

  • مخاطب ارزشمندترین دارایی  شماست

شبکه های اجتماعی بالاترین تنوع مخاطب را دارد. قبل از هر اقدامی در جهت تولید محتوا ابتدا جامعه هدف و مخاطبان خود را به دقت مشخص کنید.

  •  نکات  کلیدی و مهمی  که نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام به ما می آموزد

نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام را که بررسی کنید راه و رسم نظم دهی و تولید محتواهای جذاب را خواهید آموخت. اما ذکر چند نکته ی کلیدی در اینجا نیز خالی از لطف نخواهد بود. مناسبت های مهم و جذاب تقویم های ملی و جهانی را یافته و به فراخور هر مناسبت مطالب و محتوای جذابی تهیه کنید. ضمن اینکه می توانید با راه اندازی جشنواره، مسابقه و کمپین در مناسبت های خاص جذابیت صفحه و تعداد فالوور هایتان را افزایش دهید.

مناسبت های جالب مانند روز چپ دست ها، روز مو فرفری ها و این قبیل مناسبت ها را از قلم نیندازید . پرداخت مناسب به این مناسبت ها پیج شما را خاص تر و جذاب تر می کند. هر مطلبی را در هر جایی نمی شود انتشار داد. مثلا مطالب با کپشن طولانی مناسب انتشار در توییتر نیست. نمی توان فیلم های مناسب آپارات را در وبلاگ منتشر کرد.پس بستر مناسب برای نشر محتوای تان را دقیق انتخاب کنید. یک بازه زمانی مشخص مثلا 4 ماهه برای آپدیت کردن محتواهای قدیمی در نظر بگیرید.

محتواهای پر مخاطب قبلی را آپدیت نموده و دوباره منتشر کنید. این کار به جذابیت صفحه شما می افزاید. البته از باز نشر مطالبی که تاریخ مصرف مشخص دارند خودداری کنید. انتشار مجدد مطلبی که تاریخ مصرف آن به پایان رسیده کسالت بار است. نمونه تقویم محتوایی اینستاگرام حاوی اطلاعات سودمندی در رابطه با زمان خرید فالوور نیز هست. زمان های دقیقی برای خرید فالوور واقعی و فیک و انتشار لایو و این مسائل تبلیغاتی مشخص کنید. اگر هوشمندانه و دقیق عمل کنید فروشتان چند برابر خواهد شد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.