مقالات آموزشی

آشنایی با انواع مختلف برنامه های فالوور فیک اینستاگرام

مفید بود؟

امروزه بسیاری از افراد در اینستاگرام مشغول کسب درآمد هستند. آنها به دنبال بهترین برنامه فالوور فیک اینستاگرام رایگان می باشند تا بتوانند از این طریق تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهند. با افزایش پیدا کردن فالوور در اینستاگرام نتایج بی نظیری نصیب افراد می‌ گردد. افزایش فروش، بالا رفتن اعتبار برند و همچنین افزایش درآمد از جمله مزیت های بالا رفتن فالوور اینستاگرام می باشد.

تعداد افرادی که شما را دنبال می کنند اگر کم باشد امکان دارد که اعتبار صفحه اینستاگرام تان به مرور زمان کاهش پیدا کند. به همین دلیل پیشنهاد می دهیم که اگر تعداد فالوور های اینستاگرام تان کمتر از ۱۰۰۰ است برای افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام خود به دنبال یک راه حل مناسب باشید.

آشنایی با انواع برنامه فالوور فیک اینستاگرام رایگان

انواع برنامه فالوور فیک اینستاگرام رایگان که می توانید برای افزایش فالوور خود مورد استفاده قرار دهید عبارت هستند از :

 

1. Turbo Followers for Instagram

 این برنامه یکی از برنامه های کاربردی جهت افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. شما با استفاده از این برنامه می توانید دنبال کننده های خود را در کمترین زمان از بین کاربرانی که در اینستاگرام فعال هستند جذب نمایید. در عرض چند دقیقه می توانید در اینستاگرام محبوب تر گردید.

این برنامه تضمین می ‌نماید که حدود ۱۰۰۰ فالوور اینستاگرام رایگان را سریعا برای شما به همراه می آورد. روش کار با این برنامه اینستاگرام این گونه است که کاربران علاقه ‌مند به پروفایل تان را می توانید جذب کنید. این برنامه یکی از ایمن ترین و سریع ترین برنامه ها ها جهت جذب رایگان فالوور در اینستاگرام می باشد.

2. Free Followers Plus

 یکی دیگر از برنامه ‌های فالوور فیک اینستاگرام برنامه Free Followers Plus است. این برنامه را به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های فالوور فیک اینستاگرام می شناسند. با نصب این برنامه در اندروید شما می توانید تعداد فالوورهای خود را چندین برابر نمایید. این برنامه یکی از کاربردی ترین برنامه های افزایش فالوور در اینستاگرام به شمار می ‌رود.

علاوه بر این که فالوور های رایگان زیادی را این برنامه برای شما فراهم می کند، امکان خرید فالوور جهت اینستاگرام را برایتان مقدور می سازد. استفاده آسان و حجم کم این برنامه به عنوان مزیت های بی نظیر آن شناخته می شود. این نرم افزار امتیاز ۴ را در فروشگاه گوگل پلی از ۵ دریافت کرده است. بیشتر از ۵۰۰ هزار کاربر این نرم افزار را دانلود کرده و از آن استفاده کرده اند.

 

3. افزایش فالوور اینستاگرام با برنامه Get Followers

 یکی دیگر از انواع برنامه فالوور فیک اینستاگرام رایگان این برنامه است. این نرم افزار به شما کمک می ‌کند که با به دست آوردن سکه به وسیله کارهای ساده، فالوور های بیشتری را در اینستاگرام کسب کنید. به محض اینکه شما این برنامه را دانلود کنید بسیاری از سکه ها به حساب شما وارد می گردند. پس از آن می توانید حساب های خاصی را در اینستاگرام دنبال نمایید.

این برنامه به ازای هر یک از پروفایل های اینستاگرام که شما دنبال می کنید سکه هایی را به حساب تان واریز می کند. پس از آن می توانید از این سکه ها جهت افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده نمایید. استفاده از این برنامه بسیار آسان می باشد. رابط کاربر پسند این برنامه یکی از مهمترین ویژگی ها و مزیت های آن به شمار می ‌رود. شما قادر خواهید بود با استفاده از سکه های موجود این برنامه تعداد زیادی فالوور واقعی به دست بیاورید.

4. Followers Pumper

 یکی دیگر از برنامه های فالوور فیک اینستاگرام این برنامه می باشد. در این برنامه از هشتگ ها جهت تقویت محتواهایی که پست می کنید، می توانید استفاده کنید. هرچه که هشتگ های شما هدفمند باشد باید بدانید که محتوایتان در معرض دید قرار خواهد گرفت. به همین دلیل به راحتی می توانید دنبال کننده بیشتری را برای پست های اینستاگرام خود به دست بیاورید. دانلود این برنامه به شما کمک می کند که سریعتر فالوور های زیادی به دست بیاورید.

5. Fame Boom برای افزایش فالوور اینستاگرام

 یکی دیگر از انواع برنامه فالوور فیک اینستاگرام رایگان این برنامه است. اگر شما می خواهید با استفاده از اپلیکیشن رایگان فالوور های اینستاگرام خود را افزایش دهید با این برنامه به هدف خود می ‌رسید. عکس های خود را در اینستاگرام می توانید با استفاده از این برنامه در معرض دی د قرار دهید.

با استفاده و نصب این برنامه قادر خواهید بود که تعداد لایک و فالوور های خود را چندین برابر نمایید. به همین دلیل در کمترین بازه زمانی از رقبای خود می‌ توانید پیشی بگیرید. با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود که جدیدترین و جذاب ترین هشتگ ها را جهت بالا بردن تعداد فالوور های خود کشف نمایید.

6. Free Followers and Likes

یکی دیگر از انواع برنامه های فالوور فیک اینستاگرام این برنامه است که مزیت های زیادی را به خود اختصاص می ‌دهد. شما با استفاده از این برنامه می توانید در کمترین بازه زمانی تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید. تمام اتوماتیک بودن این برنامه یکی از مهمترین ویژگی ها و مزیت های آن به شمار می ‌رود.

این برنامه 100 درصد رایگان است و به آسانی استفاده می شود. دسترسی فوری جهت افزایش فالوور اینستاگرام از دیگر مزیت های آن به شمار می ‌رود. در این برنامه شما می توانید سکه بخرید و سکه های خریداری شده را جهت افزایش فالوور اینستاگرام و لایک استفاده نمایید.

با دنبال کردن فالوور های اینستاگرام سکه به دست خواهید آورد. از سکه ها جهت افزایش لایک پست و افزایش فالوور استفاده می نمایید. سکه‌ ها را در این برنامه خریداری کنید تا فرآیند به صورت خودکار انجام شود. پاداش های روزانه را می توانید از این برنامه کسب کنید تا تعداد فالوور های خود را روز به روز افزایش دهید.

7. افزایش فالوور اینستاگرام با برنامه Magic Liker

 یکی از ساده ترین برنامه های فالوور فیک اینستاگرام این برنامه به شمار می ‌رود. برای کاربرانی که اندروید دارند این برنامه بهترین برنامه ای است که می توانیم معرفی کنیم. این برنامه یکی از برنامه های رایگان به شمار می‌ رود که افزایش فالوور اینستاگرام را برای شما رقم می ‌زند.

  برای استفاده از آن جهت گرفتن فالوور های بیشتر نیازی نیست که برچسب های زیادی را روی پست خود ایجاد نمایید. از کاربرانی که علایقشان مشابه است می توانید استفاده کنید تا تعداد فالوور های خود را افزایش دهید. این برنامه افزایش فالوور کمک می کند که شما در معرض دید قرار بگیرید. زمانی که پیج شما در معرض دید قرار بگیرد بدون شک تعداد فالوور های تان افزایش پیدا خواهد کرد.

 

جمع بندی

 هر یک از انواع برنامه فالوور فیک اینستاگرام رایگان که معرفی کردیم دارای ویژگی ‌ها و مشخصات متفاوتی هستند. شما برای دانلود انواع برنامه ها باید به خوبی اصول و روش کار آنها را بشناسید. اگر به خوبی در مورد روش کار برنامه ها و همچنین ساختار برنامه ها اطلاعات زیادی نداشته باشید نمی ‌توانید با آنها جهت افزایش فالوور اینستاگرام کار کنید.

در صورتی که شما به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام جهت کسب درآمد هستید بهتر است که روش کار هر یک از این برنامه ها را به خوبی بشناسید. در این صورت می توانید در کمترین بازه زمانی تعداد زیادی فالوور را جهت افزایش لایک و کامنت به دست بیاورید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.