مقالات آموزشی

علت لازم بودن یک وبسایت برای پیشرفت کسب و کارهای آنلاین

مفید بود؟

امروزه بر کسی پوشیده نیست که داشتن یک بستر ارتباطی مانند یک وبسایت کارآمد با رابط گرافیکی قدرتمند چه کمک شایانی در جهت پیشرفت کسب و کار های آنلاین خواهد کرد. در این مقاله سعی داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که چه دلایلی موجب داشتن یک وبسایت خوب و کاربردی جهت زبانزد شدن کسب و کار شما خواهد شد؟

دارای بازدید بالا در موتورهای جستجو:

از مهم ترین عواملی که یک سایت تازه تاسیس شده به یک سایت درجه اول و Top تبدیل می شود، مورد توجه بودن موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش بازدید از سایت شما و تبلیغ گسترده کسب و کار آنلاین شما خواهد شد.

یک سایت اگر بتواند بخوبی هرچه تمام تر در همه زمینه ها طراحی شود و همگام با موضوع و مطالب کسب و کار شما تعبیه شود، به طبع مورد توجه موتورهای جستجو نیز قرار گرفته و رتبه و همچنین بازدید خوبی برای سایت شما به ارمغان می آرود.

خلاقیت در طراحی سایت:

یکی از مهم ترین دلایلی که سایت شما را به یک بستر ارتباطی قدرتمند برای تبلیغ کسب و کاری که شما مدیر و مسبب آن هستید بدل می کند، بحث خلاقیت است. یک سایت خلاق سایتی است که با در برداشتن تمام گزینه های ضروری برای معرفی کسب و کار شما، در ارتباط برقرار کردن با کاربر نیز بتواند زبانزد خاص و عام باشد.

بخش مهمی از خلاقیت در سایت را بخش ظاهری و گرافیکی آن شامل می شود که زیبایی آن می تواند کاربر را به سمت وبسایت شما سوق دهد که این یک جهش بلند به سمت موفقیت برای کسب و کار آنلاین شما محسوب خواهد شد.

ترس از شکست:

بسیاری از افرادی که برای بار اول قصد تولید و طراحی یک وبسایت برای کسب و کار آنلاین خود را دارند، با شکست مواجه می شوند و اکثر آن ها از این شکست ناامید شده و از ادامه دادن آن صرفه نظر می کنند. داشتن یک ایده خوب بدون به ثمر رسیدن نتیجه ی آن مفید نیست.

این ایده زمانی برای شما دلچسب خواهد بود که آن را پیاده سازی کرده، ریسک های آن را بپذیرید و اگر شکستی در آن حاصل شد از آن نهراسید و از آن برای موفقیت برای پیشرفت کسب و کارتان تجربه حاصل فرمایید. اینجاست که شما یک سایت مناسب و کاربردی برای کسب و کارتان در اختیار دارید که یکی از چاشنی های مهم در طراحی آن ریسک پذیری بوده است.

نقش ویدیو مارکتینگ در افزایش بازدید وبسایت شما:

به اعتقاد بسیاری از دانشمندان و محققان مردم به چیزی که می بینند بیشتر اعتماد دارند تا چیزی که می خوانند یا می شنوند. ویدیو مارکتینگ یک ابزار بسیار مفید برای پیشرفت کسب و کار آنلاین شما از طریق وبسایتی که قصد تولید آن را دارید می شود. از طرفی دیگر، سرعت انتقال مطالب و برقرار کردن ارتباط کاربر با وبسایت شما از طریق ویدیو مارکتینگ به مراتب بالاتر از یک متن توشتاری می باشد.

 

به عنوان مثال در نظر بگیرید شما می خواهید برای تبلیغ یک چایی اقدام کنید و برای آن سه صفحه متن برای توضیح و خصوصیات آن بنویسید. در مقابل این روش شاید شما بخواهید از ویدیو مارکتینگ بجای متن استفاده کنید که راه معقول تری نیز هست. به نظر شما کدام روش سریعتر و بهتر موجب فروش محصول شما که در این مثال چایی هست می شود؟قطعا ویدیو مارکتینگ.

مطالبی که در بالا شد به طبع کمک بزرگ و شایانی در داشتن یک وبسایت خوب برای تبلیغ کسب و کار آنلاین شما خواهد کرد. به یاد داشته باشید که یک ایده خوب همراه با عملی شدن آن با موفقیت همراه است نه یک ایده ی هوشمندانه نصفه و نیمه!

شرکت پدیده تجارت با تکیه بر دانش خود، عضو اتحادیه و همچنین با داشتن 8 سال سابقه کار در زمینه طراحی و تولید انواع شاخه های تجارت الکترونیک از جمله طراحی و تولید وبسایت برای پیشرفت کسب و کار شما با آغوش باز از سفارشات شما یا اقدام شما برای یادگیری استقبال خواهد کرد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.