مقالات آموزشی

علت برطرف کردن مشکلات یک تجارت با طراحی وب سایت (بخش دوم)

مفید بود؟

طراحان همیشه دوست دارند ساعت ها پشت میزکار خود بشینند و با فتوشاپ کار کنند تا چیز جدیدی خلق کنند. و یا اینکه شب بیدار بمانند و کدنویسی خود را به جایی برسانند.

3. انجام عملیات به صورت آنلاین به منظور به حداقل رساندن زمان برای انجام امور

یک طراح باید بر این موضوع دقت زیادی داشته باشد که مشتری او در حال حاضر چگونه از وب سایت خود استفاده می کند. او باید روش هایی را ارائه دهد که انجام به کمک آن بهتر و ساده تر شوند. با توجه به اینکه تکنولوژی با سرعت نور در حال پیشرفت و گسترش است، این روزها بیتشر کارها را می تواند به صورت اتوماتیک انجام داد. در صورتی که برخی از فعالیت های مدیریتی به صورت اتوماتیک انجام شود، سازمان می تواند سریع تر و بهتر با مخاطبین خود ارتباط برقرار کند و در نتیجه عملکرد بهتری را ارائه دهد.

4. یافتن روش های جدید برای کسب سرمایه آنلاین به منظور کمک به جریان های گوناگون کسب درآمد

برخی از مشتریان، به ویژه انهایی که در امور خیریه و بدون سود فعالیت میکنند، تمایل دارند تا راه های کسب درآمد گوناگونی داشته باشند. این امر کمک می کند تا از شدت وابستگی آن ها به سرمایه گذاری دیگر سازمان ها کم شود. یک طراح با همکاری مشترک به همراه مشتری خود می تواند راه های جایگزینی را برای کسب درآمد ارائه دهد و وب سایت مشتری خود را به گونه ای طراحی کند که در آن بتوان به صورت آنلاین محصولاتی را به فروش رساند. از نمونه این محصولات می تواند به موارد زید اشاره کرد:

. فروشگاه های آنلاین به منظور فروش منابع درسی و آموزشی

. بازاریابی محتوایی

. سیستم اهدای کمک های مالی آنلاین برای برنامه های ویژه

. سیستم های عضویتی که برای دست یابی به کلیه خدمات نیازمند پرداخت پول هستند

حل مشکلات به کمک طراحی روندی بسیار زمان بر می باشد، اما می تواند بهترین پاسخ ها را ارائه دهد. مهم ترین بخش این روند، گوش دادن می باشد. دلیل آن این است که مخاطب شما اغلب دقیقاً نمی داند که مشکل کار کجاست و شما برای فهمیدن این موضوع باید به دقت به کلیه مواردی که او ذکر می کند تمرکز داشته باشید تا بتوانید مشکلات را ریشه یابی نمایید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.