مقالات آموزشی

مواردی که در سئو نباید آنها را انجام دهیم

مفید بود؟

کلیه افرادی که در زمینه کسب و کار آنلاین فعالیت دارد، توجه زیادی به موضوع سئو نشان می دهند

کلیه افرادی که در زمینه کسب و کار آنلاین فعالیت دارد، توجه زیادی به موضوع سئو نشان می دهند. سئو یا بهینه سازی متورهای جستجو همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم به فعالیت هایی اشاره دارد که توسط آن امتیاز سایت شما در موتورهای جستجو مانند گوگل افزایش پیدا کرده و باعث می شود وب سایت شما در صفحات اول نتایج جستجو نشان داده شوند. اما در این میان موارد وجود دارد که شما باید از آن بپرهیزید.درصورتی که به منظور افزایش رتبه خود در موتورهای جستجو موارد اشتباهی را به کار برید نه تنها باعث بالا رفتن امتیاز سایت خود نخواهید شد بلکه رتبه خود را تا حد زیادی کاهش می دهید.

یکی از موارد آن است که نباید طراحی وب سایت شما به گونه ای باشد که موتورهای جشتجو قادر به بررسی آن نباشند. یکی از مواردی که موتورهای جستجو آن را بررسی نمی کنند طراحی فلش می باشد. استفاده از فلش باعث زیبایی بیشتر می شود اما می توان از جایگزین آن یعنی جاوا استفاده کرد تا مشکل موتورهای جستجو از میان برداشته شود.

محتوای سایت شما نباشد کپی شده باشد. در صورتی که متنی قرار داده شده در وب سایت شما منحصر به فرد نباشد و از جای دیگر کپی شده باشد، شما می توانید امتیاز خود را از دست بدهید. همچنین توجه داشته باشید که بخش عمده محتوای و اطلاعات وب سایت شما نباید به صورت عکس یا تصویر در سایت قرار گیرد. چرا که باز هم موتورهای جستجو قادر به بررسی آن ها نیستند.

مطالب بی ربط در وب سایت خود قرار ندهید و برای مدت طولانی وب سایت خود را رها نکنید. در صورتی که محتوای شما ارتباطی با موضوع اصلی وب سایت نداشته باشد، موتورهای جستجو امتیازی به سایت نخواهند داد. همچنین این مطلب نیر اهمیت دارد که برای مثال موتوری مانند گوگل وب سایت شما را به عنوان سایتی فعال با محتوای مناسب و مرتبط بشناسد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.