مقالات آموزشی

نکاتی درباره طراحی بنر یادواره شهدا

مفید بود؟

طراحی بنر

یادواره شهدا،  بنرها به نوعی زبان هنر در بیان یک روایت هستند. طراحی حرفه ای و تخصصی یک بنر با استفاده از اصول  طراحی علاوه بر توانایی انجام دادن آن به خلاقیت در استفاده از عناصر مختلف نیز نیاز دارد. و در این میان طراحی بنرهای مناسبتی دقت بیشتری نیاز دارد. در استفاده از متن ها در طراحی بنر یادواره شهدا می توانید از نمونه هایی که در سایت های مذهبی و طراحی خاص موجود است دانلود رایگان بنر یادواره شهدا را انجام دهید و با توجه به جزئیات به کار رفته در طراحی آن کار جدیدی ارائه دهید.

بنر خام یادواره شهدا این امکان را در دسترس طراحان تازه کار قرار می دهد تا از نمونه بنر یادواره شهدا استفاده کرده و در حین انجام طراحی از آموزش حرفه ای تری  نیز استفاده کنند. در طراحی بنر یادواره شهدا  بیشتر از ترکیب عکس و تصاویر مربوط به زمان و مکان شهادت استفاده می کنند. اما گاهی اوقات نیز از متن در ترکیب این طراحی ها استفاده می شود. استفاده از  تصاویر کبوتر، سنگر و گلهای لاله سرخ همگی به نوعی بیان واقعه شهادت در یک مکان خاص می باشند. گروه رایا مارکتینگ با در اختیار داشتن تجربه طراحان و گرافیست های حرفه ای امکان طراحی بنرهای خاص یادواره شهدا را فراهم آورده است. توانایی گروه گرافیک رایا مارکتینگ در طراحی بنرهای خاص این مراسم مثال زدنی می باشد.

 

در طراحی بنر یادواره شهدا می توانیم از متن های ساده ، شعر یا متن های ادبی در کنار تصاویر برای تاثیر گذاری بیشتر و یا بیان احساس نیز استفاده کنیم. همچنین در بسیاری از موارد از سخنان بزرگان دین در وصف شهادت در طراحی بنر یادواره شهدا استفاده می شود. نمونه هایی از انواع این متن ها برای شما توضیح داده خواهد شد:

• بسیج جوشش خون شهداست

• از آخر مجلس شهدا را چیدند

• کجایند مردان بی ادعا

• تحویل سال مهمان شهدای گمنام

• عشق یعنی استخوان و یک پلاک      سالهای سال مخفی زیر خاک

• رهسپاریم با ولایت تا شهادت

• لاله های شهر ما را به مهمانی فرا می خوانند

• دعوتید به مهمانی شهدا

• بسم رب الشهدا و الصدیقین

• شهدا امام زادگان عشقند

• خون پاک شهیدان امتداد خون پاک شهیدان کربلاست

• کلنا عباسک یا زینب

• راه شهیدان ادامه دارد

• شهیدان زنده اند

• ای شهیدان عشق مدیون شماست

• شهادت هنر مردان خداست

• شهدا شرمنده ایم

• مظهر قدرت ایران شهدا هستند

 

بنر خام یادواره شهدا چه مشخصاتی دارد

گاهی اوقات برای طراحی یک بنر یادواره زمان کمی در اختیار طراح قرار دارد و فرصتی برای طراحی ها مناسب وجود ندارد.  در این مواقع استفاده از بنر خام یادواره شهدا بسیار راهگشا می باشد.  طرح آماده در اختیار شماست  وفقط لازم است متن های مناسب را درون آن قراردهید. البته استفاده از طرح های خام در صورتی که به صورت لایه باز ارائه شود راحتتر است. سایت های فرهنگی مذهبی فعال در زمینه طراحی بنرهای مناسبتی  نمونه بنر یادواره شهدا در تنوع طراحی های مختلف را به صورت لایه باز در اختیار علاقمندان به طراحی و مخاطبان قرار داده است.

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: در طراحی بنر نیمه شعبان چه نکاتی را باید رعایت کرد

بنر  یادواره شهدا psd رایگان

نرم افزارهای طراحی بسیاری برای طراحی بنرها وجود دارد. کیفیتی که تصاویر بنر ها باید در طراحی داشته باشند با فرمت psd  می باشد. این فرمت از تصاویر کمک می کند تا طراحی ها در هنگام چاپ بالاترین کیفیت را داشته باشند. شما می توانید نمونه های زیبایی از طراحی های خلاقانه را در بنر  یادواره شهدا psd رایگان مشاهده کنید و در صورت نیاز از این طرح استفاده نمایید

 

پوستر یادواره شهدا در چه مواردی استفاده  می شود

در بسیاری از مواقع برای برگزاری مراسم نمی توانیم حجم زیادی از بنرها را چاپ و طراحی کنیم. پوسترها موارد هستند که می توانیم برای اطلاع رسانی انواع مراسم از آنها استفاده کنیم و سایز و اندازه پوسترها کوچکتر است و زمانی که نیاز به اطلاع رسانی در سطح وسیع باشد است بسیار کاربرد دارد. در طراحی پوستر یادواره شهدا باید توجه شود که به کارگیری عناصر هنری به گونه ای باشد که ذهن مخاطب را از موضوع اصلی منحرف نکند. همچنین از پوسترها  در زمان اجرای مراسم برای نشان دادن برنامه ها و زمان بندی آن استفاده زیادی می شود.

 

کاربرد پاورپوینت آماده  یادواره شهدا

در بسیاری از موارد در برنامه های یادواره ها لازم است تا تعداد زیادی از عکس های شهدا در کنار اجرای برنامه های خاص نشان داده شود و یا اینکه طرح و برنامه ای توسط یک ارگان و یا سازمان در کنار یادواره شهدا به اطلاع شرکت کنندگان برسد. در این مواقع با استفاده از برنامه های مفیدی مانند پاورپوینت می توانیم به این اهداف برسیم. پاورپوینت آماده یادواره شهدا از جمله مواردی است که در کنار طراحی بنر یادواره شهدا بسیار کاربرد دارد. و حتی می توانید  بخش هایی از پاورپوینت آماده یادواره شهدا را به عنوان پوستر تهیه و استفاده نمائید.  در هنگام چاپ این بخش ها کیفیت تصاویر و رنگ ها را حتما مورد توجه قرار دهید چون سایز و اندازه و نوع تصاویر و رزولوشن آنها با سایز بنر متفاوت می باشد و همین مورد در کیفیت تصویر تاثیر گذار است.

بنر لایه باز شهدا رایگان

یکی  از مواردی که برای استفاده افراد مبتدی در سایت های طراحی قرار گرفته است بنر لایه باز شهدا رایگان می باشد. با استفاده از این طرح های لایه باز هر طراحی می تواند از بخش های مختلف و جزئیاتی که برای طراحی به کار رفته است مطلع شود و مرحله به مرحله فعالیت هایی که برای طراحی صورت گرفته است را انجام داده و امتحان کند. گاهی اوقات هم نیاز است در بعضی از لایه ها تغییراتی داده شود و لایه باز بودن آنها کمک بسیاری می کند تا فقط یک بخش از طراحی تغییر داده شود.  نمونه هایی از طراحی بنر یادواره شهدا توسط گروه طراحی رایا مارکتینگ انجام شده است که با بررسی آنها به اصول استاندارد به کار رفته در طراحی این نمونه بنرها پی خواهید برد. کارشناسان این گروه آماده ارائه راهنمایی های مناسب بر اساس اصول استاندارد طراحی به شما می باشند.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.