مقالات آموزشی

چه مواردی در خصوص سایت برای پیدا کردن اسم برند وجود دارد؟

مفید بود؟

خدمات تولید محتوا
هزینه تولید محتوا

هیچ چیز جذاب‌تر از این نیست که یک بیزینس جدید به راه بیندازید و بخواهید برای آن سایت تأسیس کنید تا از این طریق کارتان را ارتقا دهید اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که اسم برند می‌تواند مهم‌ترین چیزی باشد که دارید؟
پس باید برای انتخاب آن زمان زیادی وقت بگذارید. باید ایده‌های فکری داشته باشید تا بتوانید بهترین اسم را انتخاب کنید. در این مقاله قصد داریم سایت برای پیدا کردن اسم برند به شما معرفی کنیم تا بدانید که چگونه باید کارتان را آغاز کنید.

نکات مهم سایت برای پیدا کردن اسم برند

دست نگه دارید! قبل از اینکه بخواهید به دنبال سایت برای پیدا کردن اسم برند باشید، باید نکات مهم را در نظر بگیرید که باعث می‌شود اسم‌های بهتر و جذاب‌تری را انتخاب کنید.

 

نام کوتاه 

برای اینکه نامتان جذاب‌تر به نظر برسد و توجه بیشتری را جلب کند، باید دقت کنید که نام خود را کوتاه انتخاب کرده و یک نام راحت ایجاد کنید که تلفظش خیلی آسان باشد.
نوشتار آسان
کلمه‌ای که به عنوان نام برند انتخاب می‌کنید، باید املای راحتی داشته باشد تا هر کس بتواند با کمترین سواد، آن را درست تلفظ کند و درست بنویسد.

 

منحصر به فرد

مهم‌ترین نکته که باید برای پیدا کردن نام برند در نظر بگیرید، این است که کاملاً منحصر به فرد باشید. نامی انتخاب کنید که باعث شود در ذهن‌ها باقی بماند و حکم شود و هیچ کس نتواند شما را از یاد ببرد.

بازخورد بگیرید

برای اینکه متوجه شوید نام برندتان طبق سلیقه دیگران هست یا این که تلفظ آن راحت است یا نه می‌توانید از دیگران بازخورد بگیرید. از دور و بریان خود، همکاران و دوستانتان پرس و جو کنید و نظر آنها را در مورد نام برندتان بپرسید.

به لوگو توجه کنید 

برای اینکه بتوانید نام را به بهترین شکل ممکن انتخاب کنید، باید ببینید که چه لوگویی دارید و چگونه می‌توانید نام و لوگو را به یکدیگر مرتبط کنید.

از ابزار کمک بگیرید

خوشبختانه ابزارهای مختلفی هستند که می‌توانند به عنوان یک سایت برای پیدا کردن نام برند بسیار مفید واقع شوند و به شما کمک کنند که از سردرگمی خارج شوید و انتخاب‌های خوبی داشته باشید.
ابزارهای تولید کننده نام برند

shopify

شاپیفای از آن دسته از برنامه‌هایی است که به عنوان یک سایت برای پیدا کردن اسم برند هم محسوب می‌شود و می‌تواند شما را پوشش دهد. داخل آن می‌توانید هزاران نام بیزینس را پیدا کنید و ایده‌های ذهنی خوبی بگیرید تا بدانید که می‌خواهید در چه جهتی نام خود را انتخاب کنید.

 

این فضای آنلاین به گونه‌ای طراحی شده است که نمونه‌های منحصر به فرد از نام‌های بیزینس را می‌بینید، الهام می‌گیرید و می‌دانید که در چه جهتی باید آن را انتخاب کنید. بعد از اینکه نام مورد نظر را انتخاب کردید، می‌توانید داخل آن حساب هم باز کنید و اولین کار خود را با شاپیفای آغاز کنید.

 oberlo

این سایت برای پیدا کردن اسم برند به شما کمک می‌کند که کارتان ساده‌تر پیش برود. همه کاری که باید انجام دهید، این است که کلمه کلیدی مرتبط با مفهوم مرکزی، کمپانی و تجارت خود را وارد کنید. سپس تولید نام را کلیک کنید. اکنون صفحه‌ای برایتان نمایان می‌شود که پر از نام‌های مختلف است.

می‌توانید با توجه به سلیقه یا در نظر گرفتن عوامل مختلف، نام را انتخاب کنید. آن‌قدر آپشن و گزینه دارید که می‌توانید در بین آنها به دنبال بهترین نام بگردید. خوشبختانه این برنامه قابلیت‌های بسیار زیادی دارد و از طریق آن می‌توانید بیزینس و تجارت خود را شروع کنید و با کلمات بسیار متنوع و متفاوتی روبرو می‌شوید که قبلاً اصلاً آنها فکر نکرده بودید.

Name mesh

این ابزار هم می‌تواند برای افرادی مناسب باشد که کلمات کلیدی خاص را در اختیار دارند اما هنوز موفق به بررسی سایت برای پیدا کردن اسم برند نشده‌اند. شما از طریق این ابزار می‌توانید نام برند خود را تولید کنید. این ابزار به شما نام‌های مرتبط با توجه به کلمات کلیدی که وارد کرده‌اید ارائه می‌دهد.
نکته جالب که این ابزار دارد، این است که پیشنهادات آن در مورد دسته‌بندی‌های مختلف به صورت مشابه، متفاوت و جدید دسته‌بندی می‌شود.

در نتیجه می‌توانید نیاز خود را بفهمید و ببینید که در کدام دسته‌بندی می‌توانید نام بهتری انتخاب کنید. این نام‌ها به صورت یک متن سبز رنگ برایتان پدیدار می‌شوند و می‌توانید خیلی راحت از بین آنها یکی را انتخاب کنید.

wordlab 

این ابزار یکی دیگر از بهترین‌ها برای تولید کردن نام هدف محسوب می‌شود. شاید بیش از ۷ میلیون نام در اختیار شما قرار دهد که بتوانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید. این لیست فقط مخصوص شما نیست، بلکه بسیاری از کسانی که از این ابزار استفاده می‌کنند، می‌توانند به این نام‌ها دسترسی داشته باشند و مهم‌تر از همه اینکه می‌توانید مکمل نام‌هایی را هم که قرار است بسازید را ببینید، ایده بگیرید و کارتان را تکمیل کنید و از طریق آنها ۳۴۰۰۰۰ ترکیب کلمه منحصر به فرد داشته باشید.

freshbooks

اگر به دنبال سایت برای پیدا کردن اسم برند هستید، حتماً از این ابزار استفاده کنید. کمپانی freshbooks به بهترین شکل ممکن توانسته است یک رابط کاربری تعاملی با شما ایجاد کند. زمانی که وارد صفحه این سایت می‌شوید؛

 

 

باید روی شروع کلیک کنید تا ببینید که وارد چه صنعت گسترده‌ای شده‌اید؛ سایتی که پر از خلاقیت و بازاریابی و خدمات مختلف، مشاوره، تجارت و اطلاع‌رسانی‌های متفاوت است و به شما کمک می‌کند که یک نام عالی برای برند خود انتخاب کنید.

brandroot

این ابزار فضای منحصر به فردی را برای تولید نام‌های خلاقانه در اختیارتان قرار می‌دهد که می‌توانید با دقت بین آنها جستجو کنید و نام‌هایی را انتخاب کنید که قبلاً در مورد آنها هیچ ایده‌ای نداشتید. حتماً تیم حرفه‌ای موجود در این ابزار می‌تواند به شما کمک کند که در طراحی لوگوی زیبا و منحصر به فرد هم اقداماتی را به انجام برسانید.

جمع بندی

با تمام موارد و توضیحاتی که در بالا گفتیم، حتماً متوجه شدید که سایت برای پیدا کردن اسم برند تا چه حد می‌تواند به شما کمک کند و راهنمایی‌تان کند تا بتوانید نام برند را به بهترین شکل ممکن انتخاب کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.