مقالات آموزشی

بهترین راه‌های نحوه رفع بلاک فالو در اینستاگرام چیست؟

مفید بود؟

آیا می‌خواهید نحوه رفع بلاک فالو در اینستاگرام را یاد بگیرید. پس در این مقاله همراه ما باشید. با وجود فناوری هوش مصنوعی در اینستاگرام امکان دارد شما یک ربات شناخته شوید. بنابراین احتمالاً این فناوری شما را بابت این موضوع تست می‌کند. درنتیجه اکانت شما را از لایک کردن، فالو کردن، کامنت گذاشتن، ذخیره کردن، پست کردن تصاویر و سایر فعالیت‌ها بلاک میشود تا ثابت شود شما ربات هستید یا یک فرد واقعی. به این حالت در اینستاگرام بلاک اکشن گفته می‌شود که بلاک فالو یکی از این موارد است. به دلیل اینکه مشکل بلاک اکشن و به دنبال آن بلاک فالو در اینستاگرام برای بسیاری از کاربران این پلتفرم اتفاق می افتد، ما در این مقاله 9 شیوه مهم را که برای رفع بلاک فالو در اینستاگرام بسیار مفید و کاربردی هستند، معرفی کرده ایم.

پیشنهاد میکنیم مقاله بهترین ربات رایگان لایک خودکار اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

 بهترین راه‌های نحوه رفع بلاک فالو در اینستاگرام چیست؟

در این بخش از مقاله ما 9 شیوه اصلی را برای رفع بلاک فالو در اینستاگرام و همچنین بلاک اکشن توضیح داده ایم تا به شما کمک کنیم تا این مشکل را برطرف کنید.

حافظه کش اپلیکیشن اینستاگرام خود را پاک کنید

در برخی از مواقع تنها راه رفع بلاک فالو در اینستاگرام و همچنین بلاک اکشن این است که حافظه کش اپلیکیشن instagram

خود را پاک کنید. پس از انجام این کار باید  این اپلیکیشن را ببندید و  مجدداً آن را بازکنید. در این بخش مراحل پاک کردن حافظه کش اینستاگرام درگوشی‌های آیفون ارائه شده است:

• گزینه “settings” اپلیکیشن را در تلفن خود بازکنید.

• گزینه «general» را انتخاب کنید.

• گزینه «iphone storage» را انتخاب کنید.

• به سمت پایین بروید و Instagram را انتخاب کنید.

• “delet app” را انتخاب کنید.

در نهایت با انجام این مراحل حافظه کش اینستاگرام شما کاملاً پاک می‌شود. مزیت این روش رفع بلاک فالو در اینستاگرام این است که شما مجبور نیستید مجدداً وارد اکانت یا اکانت‏های خود شوید. زیرا این روش فقط برای پاک کردن حافظه کش و آزاد کرد فضای حافظه گوشی شما است.

 

برای رفع بلاک فالو در اینستاگرام اپلیکیشن اینستاگرام را حذف کنید و مجدداً آخرین نسخه آن را نصب کنید

اینستاگرام همیشه بخش‌های متفاوت جدید را به این اپلیکیشن اضافه می‌کند. در نتیجه شما در زمان دانلود و نصب اینستاگرام روی گوشی همراه خود، به طور همزمان چندین نسخه از این اپلیکیشن را دانلود و نصب می‌کنید. بنابراین حذف و نصب مجدد این اپلیکیشن یکی از مهم‌ترین راه‌های رفع بلاک فالو در اینستاگرام است. شما پس از نصب مجدد این اپلیکیشن باید وارد اکانت خود شوید تا بررسی کنید مشکل بلاک فالو و بلاک اکشن در اکانت شما رفع شده است یا خیر.

برای چند روز از اکانت خود استفاده نکنید

ما پیشنهاد می‌کنیم قبل از اجرای روش‌های بعدی، به مدت 24 تا 72 ساعت از اکانت اینستاگرام خود استفاده نکنید. یعنی سعی کنید برای چند روز، هیچ نوع فعالیتی در این پلتفرم نداشته باشید. به عنوان مثال پیامی ارسال نکنید و برای پست‌ها کامنتی نگذارید، آنها را لایک نکنید، ذخیره نکنید و حتی اپلیکیشن را باز نکنید. معمولاً وقتی، چند روز از این اپلیکیشن استفاده نکنید، تمام مشکلات مربوط به بلاک فالو و بلاک اکشن اکانت شما برطرف می‌شود. برای این روش رفع بلاک فالو در اینستاگرام، روش بعدی را هم اجرا کنید. یعنی مشکل خود را به پشتیبانی اینستاگرام اطلاع دهید.

 

با مرکز راهنمای اینستاگرام تماس بگیرید

شما بعد از نتیجه نگرفتن از راه‌های قبلی، باید برای رفع بلاک فالو در اینستاگرام فرمی را در صفحه اصلی راهنمای اینستاگرام پُر کنید. شما می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

help.instagram.com

شما پس از ورود به این صفحه باید مشکل مرتبط با بلاک فالوی اکانت خود را کاملاً توضیح دهید. نکته مهمی که باید در این روش رفع بلاک فالو در اینستاگرام به آن دقت کنید این است باید توضیح دهید که کسب و کار شما وابسته به اینستاگرام است و این مشکل اکانت شما، مستقیماً بر روی درآمد و فعالیت‌های فروش تأثیر می‌گذارد.

برای رفع بلاک فالو در اینستاگرام لینک ثبت شده در بیوی اینستاگرام خود را حذف کنید

یکی از روش‌های رفع بلاک فالو در اینستاگرام که اکثر افراد از طریق تجربه آن را پیدا کرده‌اند این است که لینک ثبت شده در بیوی اکانت خود را حذف کنید. سپس از اکانت خود خارج شده و مجدداً وارد شوید. پس از این کار دیگر برای حساب  شما مشکلی در ارتباط با بلاک فالو و حتی بلاک اکشن وجود نخواهد داشت.

اکانت اینستاگرام خود را از یک صفحه شخصی به یک صفحه تجاری و یا بر عکس تغییر دهید

در این روش رفع بلاک فالو در اینستاگرام، شما باید صفحه خود را از حالت private به حالت business و یا از حالت business به حالت private تغییر دهید. با این حال باید دقت کنید که وقتی اکانت اینستاگرام خود را به private تبدیل می‏کنید، دیگر نمی‌توانید به تجزیه و تحلیل‌های اکانت خود دسترسی پیدا کنید. اما با تغییر آن به اکانت business مجدداً اینستاگرام گزارش‌های تجزیه و تحلیل اکانت شما را نمایش می‌دهد. وقتی این روش را امتحان می‌کنید باید مطمئن شوید که سایر روش‌های قبلی را اجرا کرده اید.

برای رفع بلاک فالو در اینستاگرام، به اینستاگرام ثابت کنید که یک ربات نیستید

در این روش رفع بلاک فالو در اینستاگرام، شما برای اثبات ربات نبودن خود به اینستاگرام باید:

• آدرس تلفن یا ایمیل خود را تأیید کنید.

• اکانت فیسبوک خود را به اینستاگرام متصل کنید.

• احراز هویت دو مرحله ای را انجام دهید.

• رمز عبور خود را تغییر دهید.

 

از ربات‌ها یا سایر شیوه های خودکار استفاده نکنید و سایر اپلیکیشن‏های مورد استفاده برای اکانت خود را حذف کنید

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح دادیم اکنون الگوریتم‌های اینستاگرام توسط هوش مصنوعی اجرا و محافظت می‌شوند. اگر از ربات‌ها یا سایر سیستم‌های خودکار استفاده می‌کنید، احتمالاً در کوتاه‌مدت دچار مشکلات بلاک اکشن نخواهید شد. اما به دلیل استفاده مداوم از آن‌ها در نهایت این مشکلات برای شما رخ می‌دهند. در نتیجه اکانت شما به طور مداوم غیرفعال می‌شود یا به مدت نامعلومی به حالت تعلیق در می‌آید.

با توجه به اینکه هوش مصنوعی در اینستاگرام هر روز پیشرفته تر و هوشمندتر می‌شود، شما باید برای جلوگیری از مشکلات بلاک اکشن و به خصوص بلاک فالو، باید استفاده از ربات‌ها را متوقف کنید. در واقع شما باید در تنظیمات اپلیکیشن خود، سایر اپلیکیشن‏هایی را که به اکانت شما دسترسی دارند، غیرفعال کنید.

اما چرا این روش برای رفع بلاک فالو در اینستاگرام بسیار مفید است؟ زیرا اینستاگرام اکانت‌هایی را که از سایر برنامه‌های مجاز برای بهبود خودکار اکانت خود استفاده می‌کنند، بلاک می‌کند. در واقع دلیل بلاک شدن اکثر افراد این است که آن‌ها فقط یک بار به یک اپلیکیشن اجازه دسترسی به اکانت خود را داده اند.

از هیچ‌کدام از هشتگ‏های ممنوع شده اینستاگرام استفاده نکنید

اینستاگرام فهرستی از هشتگ‌های ممنوع شده را دارد که کاربران آن نباید از آن‌ها برای ارتقا پیج خود استفاده کنند. اگر شما از هریک از این هشتگ‏ها استفاده کنید، کاربران نمی‌توانند اکانت شما را در نوار جستجوی این اپلیکیشن پیدا کنند. بنابراین دچار مشکلات بلاک اکشن میشوید. در این حالت تنها کاری که باید برای رفع بلاک فالو در اینستاگرام و همچنین بلاک اکشن انجام دهید این است که تمام پست‌های خود را بررسی کنید تا از عدم وجود هشتگ‏های ممنوع شده موجود در لیست اینستاگرام مطمئن شوید. اگر متوجه شدید در تعدادی از پست‌های شما این هشتگ ها وجود دارد، اصلاً نیاز نیست پست خود را حذف کنید. فقط کافیست هشتگ‏های ممنوع شده را حذف کنید تا مشکل بلاک فالو در اکانت اینستاگرام شما رفع شود.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.