مقالات آموزشی

پادپخش چیست؟بهترین اپلیکیشن ساخت پادکست در موبایل

مفید بود؟

پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند؟ قبل از هر چیز بهتر است اول از همه با پادپخش آشنا شویم. همانطور که مستحضر هستید پادپخش یک پدیده ی نوین و جذاب است که در وب سایت های مختلف می توانید آن را مشاهده کنید.

گرچه برنامه های مختلفی در موبایل وجود دارند که به راحتی می توانید برای تولید پادکست استفاده کنید. البته برخی از کاربران ترجیح می دهند که به پادکست گوش دهند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نصب برنامه و همچنین معرفی نرم افزار با ما همراه باشید.

پادپخش چیست و پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند؟

پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند؟ قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهیم. با توجه به موارد ذکر شده ی بالا بهتر است اول از همه با پادکست آشنا شویم. اما سوالی که به عنوان نویسنده مطرح می گردد این است که هدف شما از یافتن پادپخش چیست.

آیا به دنبال برنامه برای ساخت پادپخش هستید یا هدف شما این است که به صوت های مختلف گوش دهید؟ هدف ما از جمع‌آوری اطلاعات در این مقاله این است که نرم‌افزارهای مختلفی را به منظور تولید و ساخت فایل‌های صوتی به شما معرفی کنیم. اپلیکیشن هایی که به شما کمک می کند تا به وسیله آن فایل های صوتی مورد نظر خود را تولید کنید.

قاعدتا زمانی که قصد انتشار صوت داشته باشید بی شک صدای شما زیبا و رسا است. صدای دلنشین که معرفی برنامه، محصولات و خدمات مربوطه در شبکه های اجتماعی یا وب سایت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین برای رسیدن به اهداف خود باید برنامه های جانبی را بر روی موبایل یا سیستم های کامپیوتری نصب داشت باشید.

پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند: نیاز به نصب برنامه

پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند؟ قبل از هر چیز نیاز است تا برنامه‌های مختلف و مورد نیاز را نصب کنید. برنامه هایی که به وسیله ی آن می توانید فایل های صوتی مورد نیاز خود را ضبط و پخش کنید. حال سوال این است که شما به چه برنامه هایی برای نصب نیاز دارید. آیا نصب برنامه ی خوب می تواند مشکلات مارا حل کند؟

مطمئنا اینطور نخواهد بود چرا که نصب برنامه کمکی به ما نخواهد کرد. چرا که بعد از نصب اپلیکیشن مورد نیاز باید صدای بسیار خوبی برای ضبط داشته باشید. مخصوصا در زمان حال که کاربران به پادکست های مختلف نظر مثبت دارند. شاید از خود بپرسید که چرا کاربران به پادکست علاقه نشان می دهند. به طور کلی کاربران در شبکه های اجتماعی و حتی در اجتماع بیشتر از خواندن دوست دارند که بشنوند.

به همین دلیل اگر قصد دارید کاربران زیادی به سمت خود جذب کنید. یکی از راه هایی که می توانید کاربران را به سمت خود جذب کنید، نصب برنامه ی ساخت پادکست است. بنابراین نیاز ما به نصب برنامه بسیار بیشتر از گذشته خواهد شد. مخصوصا در عصر دیجیتال و دنیای رایانه که همه چیز به این عصر یعنی دنیای دیجیتال خلاصه می شود.

پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند: معرفی نرم افزار

پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند؟ در این قسمت از مقاله به معرفی نرم افزار های موجود در موبایل می پردازیم. بدین‌ صورت به راحتی می توانید برنامه‌های مربوط به خود را نصب کرده و با توجه به نیاز یکی را برای ضبط صدا انتخاب نمایید. به طور کلی برنامه هایی که برای ضبط فایل صوتی می توانید انتخاب کنید به شرح زیر است:

 1. Spreaker Studio
 2.  Anchor
 3. Podomatic Podcast Recorder
 4. Podbean
 5. SoundCloud
 6. Dolby On
 7. Audioboom

به طور کلی با استفاده از پادپخش های معرفی شده می توانید صدای خود را به صورت کاملا اختصاصی ضبط کنید. مهم نیست که کدام یک از برنامه های معرفی شده را به منظور ضبط صدا انتخاب می کنید. همین که یکی از برنامه ها را نصب کنید مطمئنا نیاز شما جهت ضبط صدا مرتفع خواهد شد.

پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند: نرم افزارهای ویندوز

پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند؟ در این قسمت به معرفی نرم افزارهای تولید پادپخش در محیط ویندوز می پردازیم. به طور کلی برنامه های مورد نیاز برای ویندوز به شرح زیر است:

 1. Adobe Audition
 2. Sound Forge
 3. Audacity
 4. Pro Tools
 5. GarageBand

بهترین اپلیکیشن ساخت پادکست در موبایل چیست؟

پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند؟ به طور کلی برنامه های موبایل را به شما معرفی کردیم. اما بیشتر افراد این سوال را خود می پرسند که کدام برنامه موبایل برای ساخت فایل صوتی بهتر است؟

در واقع با توجه به نظر سنجی ها مختلف به این نتیجه رسیدند که از بین نرم افزار های معرفی شده. برنامه ی Podomatic Podcast Recorder، Spreaker Studio و Anchor برای ساخت پادکست در موبایل بهتر است هر اپلیکیشن دیگری است که در حوزه ی ساخت پادکست فعالیت می کنند. مخصوصا برنامه ی Anchor یکی از بهترین برنامه ها به حساب می آید که این اپلیکیشن برای نسخه های IOS و اندروید در دسترس است.

بهترین اپلیکیشن ساخت پادکست در محیط ویندوز چیست؟

پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند؟ قبل از پاسخ به این سوال پاسخ دهیم. می توانیم برنامه های کاربردی ساخت فایل صوتی در ویندوز را به شما معرفی کنیم. به طور کلی برنامه ی Audacity، Adobe Audition و Sound Forge جز بهترین برنامه های محبوب و پرکاربرد در این حوزه به حساب می آید. که بهترین آن ها برنامه ی Adobe Audition است.

سوال: پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند؟

پادکست های فارسی در چه اپلیکیشن هایی پیدا می شوند؟ در این قسمت به معرفی پادکست‌های فارسی می‌پردازیم که در برنامه‌های مختلف قابل رویت هستند.

 • پادکست مناسب سفر: رادیو دور دنیا که در کست، اپل پادکست و شنوتو قابل شنیدن است.
 • پادکست داستان های فارسی: پادکست چنل بی.
 • رادیو عجایب: داستان های باور نکردنی.
 • دایجست: مسائل پیچیده را به زبان ساده بیان می کند.
 • کلاف: پادکست هایی که زندگی پیچیده انسان های واقعی را نشان می دهد.
 • ساگا: افسانه ها و داستان های سرزمین های بسیار دور را معرفی می کند.
 • برای رسیدن به موفقیت های بسیار می توانید از پادکست هلی تاک استفاده کنید.
 • راز های مربوط به رمز ارزها را می توانید در رادیو بلاکچین بشنوید.
 • رادیو دال: مخصوص کسانی که به فکر مهاجرت هستند.
 • پادکست ده صبح: مناسب برای کسانی که در اندیشه ی راه اندازی استارت آپ هستند.
 • برای تجارب لذت بخش می تواند از رادیو کار نکن استفاده کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.