مقالات آموزشی

چرا طراحی سایت را به عنوان زبان بدن وب سایت میدانند؟

مفید بود؟

یک طراحی خوب به مفهوم آن نیست که تنها همه چیز زیبا باشد. طراحی خوب همچنین به معنی آن است که پیامکی به کاربر انتقال پیدا کند و این مساله احتمالاً مهم تر ظاهر زیبا خواهد بود. طراحی یک پیام بصری که شامل متن باشد، باید به راحتی توسط افرادی که شما قصد انتقال پیام به آن ها را دارید، درک شود.

با توجه به این موضوع، شما باید در متدهایی که به کمک آن با بازدیدکنندگان وب سایت خود ارتباط برقرار می نمایید مهارت بسیار داشته باشید. در کنار دانستن آنچه که مخاطب شما به آن نیاز دارد، شما باید بدانید که چگونه می توانید نیازهای آن ها را به راحتی در اختیارشان قرار دهید. وب سایت شما در هر زمینه ای که باشد، مهم ترین چیز آن است که شما راهی را برای برقراری ارتباط با مخاطب به ساده ترین و آسان ترین روش ممکن پیدا کنید.

طراحی وب سایت را می توان مانند زبان بدنی اینترنت در نظر گرفت. هنگامی که شما قادر باشید بدون ارتباط کلامی، پیامی را به بیننده خود انتقال دهید، از طریق طراحی وب سایت نیز این امکان برای شما فراهم است که آن پیام را منتقل نمایید. بنابراین می توان گفت که یک طراح سایت فردی نیست که تنها دارای مهارت های فنی و خلاقیت بسیار زیاد می باشد. این فرد همچنین باید در برقراری ارتباط مهارت داشته باشد تا بتواند پیام خود را آنگونه که واقعاً منظور دارد به مخاطب انتقال دهد.

برخی از ما در زمینه زبان بدنی بسیار قوی هستیم. اینکه شما با استفاده از حرکات بدنی و حالت چهره مناسب قادر باشید پیامی را انتقال دهید به مفهوم آن است که در برقراری ارتباط مهارت دارید، حتی اگر کلمات آنطور که شما تمایل دارید ادا نشوند.

شما باید یاد بگیرید که چگونه با برقراری ارتباط چشمی، حالات و حرکات بدنی و صدای خود، پیامتان را به شونده و بیننده منتقل نمایید. اما در رابطه با طراحی وب سایت این موضوع را چگونه می توان به انجام رساند.

هنگامی شما از طریق وب سایت با مخاطبین آنلاین خود ارتباط برقرار می کنید، آن ها نمی توانند زبان بدنی شما را مشاهده نمایند. به همنظور در طراحی وب سایت بر ابزار گوناگونی تکیه می شود تا بتوان به پیام مورد نظر روح بخشید. این کار بسیار دشوار است و نیازمند تفکر و مهارت ارتباطی بسیار زیادی می باشد. اما مسلماً در زمینه انجام امور خلاق، تجربه حرف اول را خواهد زد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.