مقالات آموزشی

باید پیوند ها را فقط به صفحه اصلی وب سایتتان ایجاد کنید

مفید بود؟

در این مقاله اهمیت لینک مستقیم صفحات درونی وب سایت به صفحه اصلی بررسی می شود.

مسلماً شما می دانید که وجود لینک ها برای سایتتان چقدر مهم است؛ اما ممکن است بعضی افراد به دنبال چیز بیشتری باشند. بسیار پیش می آید که این لینک ها به مکان درستی پیوند نخورده اند. این مهم است که موتورهای جستجو بدانند که صفحه اصلی سایت شما، زیر پایه و مهم ترین بخش سایت شما است. به همین دلیل ایجاد لینک های درونی درست و مناسب، عمل حیاتی برای وب سایت شما میباشد.
وقتی از صفحه اصلی واقعی صحبت می شود، منظور چیزی شبیه به این است: http:// www.webone.co
آدرس URL مربوط به صفحه اصلی، باید به اسم دامنه مربوط باشد نه هر گونه نسخه دیگری از صفحه اصلیتان. در بعضی موارد، صفحه اصلی در واقع یک فایل روی وب سایت شما می باشد. مانند index.html و index.php و یا default.html و default.asp و یا حتی index.asp. این فایل ها نباید جزء پیوندهای درونی سایت شما به صفحه اصلی وب سایتتان باشد. در حقیقت هیچ لینک درونی به صفحه اصلی وب سایت نباید به صورت زیر باشد:
http://www.webone.co
http://www.webone.co/index.php
http://www.webone.co/index.html
http://www.webone.co/default.html
http://www.webone.co/default .asp
http://www.webone.co/index.asp
اگر شما به یکی از این URL ها متصلید، به احتمال زیاد به صفحه اصلی واقعی سایت خود نیز متصل هستید. ممکن است این صفحه نسخه کپی ( نا مطلوب ) باشد. بررسی کنید که تمام پیوندهای درونی سایتتان به صفحه اصلی واقعی باشد. این تغییر ساده ولی قدرتمند، واقعاً می تواند رتبه دهی سایت شما را در نتایج موتورهای جستجو بالا ببرد. تا زمانی که این راه سئو را به اتمام نرسانده اید، هیچ روش دیگری را شروع نکنید. همچنین با عوض کردن تنظیمات لینک ها به صفحه اصلی سایتتان می توانید ترافیک سایتتان را به طور چشم گیری افزایش دهید که این مسئله خود به افزایش نرخ تبدیل منجر می شود.
چطور این کار را انجام دهید؟ همان طور در بالا اشاره شد، نگاهی به سایر وب سایت ها که به شما لینک داده شده اند، بیاندازید. متوجه خواهید شد که آن ها به صفحه اصلی شما متصل هستند. با دانستن این مطلب، داشتن لینکی که به صفحه اصلی واقعی سایتتان متصل باشد، منطقی است. همچنین این تنظیمات به شما این اطمینان را می دهند که کاربران با مراجعه به هر صفحه وب سایتتان، به طور مستقیم به صفحه اصلی باز خواهند گشت. اگر بتوانید این کار را انجام دهید، متوجه پتانسیل بالا در سئو خود خواهید شد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.