مقالات آموزشی

بهینه سازی طراحی سایت در خصوص دستگاه های مختلف

مفید بود؟

بهینه سازی طراحی سایت برای دستگاه های مختلف

در صورتی که کمپانی شما تا کنون به موضوع استفاده کاربران از گوشی ها و تبلیت های هوشمند توجهی نداشته است، با اطمینان می توانیم به شما اعلام کنیم که به شدت از رقبای خود عقب هستید. بر اساس اماری که در این زمینه وجود دارد، موبایل در حال حاضر تبدیل به اولین پلتفورم استفاده از خدمات انلاین می باشد که در زیر مجموعه آن گوشی ها و تبلت های هوشمند 60 درصد از کل میزان استفاده را به خود اختصاص می دهند.
در حال حاضر بسیاری از کاربران به جای آنکه سایت شما را با استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر خود مشاهده نمایند، از موبایل ها و تبلت های خود استفاده می کنند. پیشتر داشتن یک سایت موبایل بسیار دشوارتر از حالا بود. وبمسترها نیاز داشتند تا برای داشتن یک سایت موبایل، به صورت کاملاً جداگانه سایتی دیگر برای موبایل به وجود اورند که هم زمان گیر بود و هم پر هزینه. امروزه به کمک اخرین تکنولوژی، تنها نیاز است تا شما سایت یک کمپانی را برای یک بار تهیه نمایید و سپس سایت شما به صورت اتوماتیک بسته به نوع دستگاهی که با ان مورد بازدید قرار می گیرد، واکنش نشان دهد.
بنابراین توصیه ما به شما این است تا هرچه سریع تر، طراحی سایت خود را در جهت تطبیق با انواع دستگاه های هوشمند بهینه سازی نمایید و به خصوص مشکلات مربوط به سایت موبایل خود را از میان بردارید. همانطور که می دانید این روزها در صورت نداشتن سایتی مطابق با دستگاه های هوشمند، امتیاز زیادی را از سوی موتورهای جستجوی گوگل از دست خواهید داد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.