مقالات آموزشی

طراحی سایت بدون در نظر گرفتن سئو

مفید بود؟

سئو (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جستجو این روزها به شدت مورد بررسی قرار می گیرد و اکثر مقالات در رابطه با آن بحث می کنند. گروهی بزرگی از مردم وجود دارند که به شدت تصور می کنند که بدون داشتن یک سئوی مناسب نمی توان به موفقیت در عرصه تجارت آنلاین دست یافت.


سئو سایت (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جستجو این روزها به شدت مورد بررسی قرار می گیرد و اکثر مقالات در رابطه با آن بحث می کنند. گروهی بزرگی از مردم وجود دارند که به شدت تصور می کنند که بدون داشتن یک سئوی مناسب نمی توان به موفقیت در عرصه تجارت آنلاین دست یافت. ممکن است سئو باعث شود که شما پیشرفت داشته باشید اما مسلماً تنها راه موفقیت شما استفاده از سئو نیست.

سئو از شما چه می خواهد؟ شرکت های سئو تنها یک هدف دارند. کسب بیشترین امتیاز برای یک وب سایت در موتورهای جستجو. این امر حقیقتاً مفید و مهم می باشد. شما برای این کار در سیستم سئو دو روش را می توانید در پیش بگیرید. کلاه سیاه یا کلاه سفید. کلاه سیاه یعنی در حقیقت تقلب کردن در زمینه سئو و استفاده از کدها و شکاف هایی در الگوریتم هایی برای کسب امتیاز. اما کلاه سفید یعنی استفاده از اصول و قواعد صحیح به منظور دست یابی به این امتیاز.
سئو تنها به موضوع امتیاز سایت توجه دارد و به مسائلی مانند محتوای سایت توجه زیادی نشان نمی دهد. اما کلمات کلیدی را به شدت تحت تمرکز قرار می دهد.

شما چه روشی را می توانید به پیش بگیرید؟ موتورهای جستجو به بهترین و مرتبط ترین سایت ها امتیاز می دهند، نه به سایتی که به خوبی بهینه سازی شده است. بنابراین در صورتی که شما وب سایتی با طراحی به روز و صحیح داشته باشید، همچنین محتوایی مفید و مرتبط را در آن قرار دهید، حتی اگر از اصول سئو استفاده نکنید، امتیاز کسب خواهید کرد. کاربردی بودن سایت شما بسیار حائز اهمیت می باشد. برای طراحی وب سایت خود زمان گذارید تا مخاطب شما بهترین تجربه آنلاین خود را در سایت شما به دست آورد. مطالب مطابق با موضوع وب سایتی که طراحی کرده اید ارائه دهید تا همه آن را به دوستان خود معرفی کنند.
همانطور که پیشتر بارها تکرار شده است، درصورتی که شما برای مخاطب خود یک طراحی ارائه دهید و او را در اولویت قرار دهید می توانید به راحتی افراد بیشتری جذب وب سایت خود نمایید که در نهایت باعث بالا رفتن رتبه سایت شما خواهد شد.
در کل بحث ما این نیست که شما نباید از سئو استفاده کنید، تنها نکته آن است که در نظر داشته باشید که سئو تنها راه رسیدن به موفقیت نیست.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.