مقالات آموزشی

چند تکنیک برای داشتن سایتی حرفه ای

مفید بود؟

فاکتورهای موجود برای داشتن سایتی حرفه ای را در این پست مشاهده می کنید

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای شما مستلزم رعایت مواردی هستید که به رعایت هرچه بیشتر اصول طراحی و برنامه نویسی بپردازد. اما در کنار تمامی این موارد لازم است نکاتی را نیز رعایت کنید:

1.محتوای خوب تولید کنید:

در طراحی وب سایت حرفه ای باید دقت داشت که به محتوا باید توجه ویژه ای شود زیرا یکی از منابع سایت محتوای آن است. هرچه این مورد توجه بیشتری شود وب سایت چه از نظر موتورهای جست و جو و چه از نظر بازدید کنندگان پر بار تر می شود

2. استفاده از عکس های مرتبط:

عکس ها نیز در خوانایی یک سایت تاثیر زیادی دارد از عکس هایی با فرمت مناسب با وب و همچنین با property ALT را با کلمات مناسب هر مطلب پر کنید.

3.تخمین تمامی درخواست های مشتریان:

وب سایت هایی که از به صورت حرفه ای طراحی شده اند تمامی نیازهای یک کاربر را در نظر می گیرند به طوری که هر عملی که کاربر در نظر داشته باشد انجام دهد برنامه نویس و طراح وب آن را پیش بینی کرده است.

4.استفاده به جا رنگ ها در طراحی سایت:

در زمان طراحی سایت استفاده از تم و رنگ بسیار مهم و اساسی است زیرا کاربر قبل از هر کاری رنگ و تم را می بیند.

5.کد نویسی صحیح:

در نحوه کد نویسی باید نهایت دقت را داشت زیرا نحوه استفاده از کدها صرف نظر از دلایل دیگر سرعت کامپایل برنامه را تاحد زیادی کاهش می دهد و این موضوع در وب سایت هایی که به صورت حرفه ای طراحی شده اند به خوبی اصلاح شده اند.

6.استفاده از تکنولوژی های جدید:

اگر در طراحی و یا در برنامه نویسی از تکنولوژی های جدید و به روزی که در زمینه طراحی سایت و یا برنامه نویسی سایت موجود هستند استفاده شود سایت ظاهری حرفه ای به خود می گیرد.

7. اعمال امنیت بر سایت:

یک وب سایت حرفه ای تمامی راه هایی که ممکن است حکرها برای نفوذ به وب سایت بیابند را شناسایی نموده و راهی برای جلوگیری پیدا می کنند.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.