مقالات آموزشی

توضیحاتی درباره نحوه طراحی بنر عروس

از جمله کاربردهای بنر، در کسب و کارهای متعدد و مشاغل است. آرایشگاه‌ها از جمله مشاغلی هستند که به ویژه جهت طراحی بنر عروس از این مولفه به منظور افزایش مراجعه مشتریان به مرکز خود استفاده شایان توجهی می‌کنند.

 

در طراحی بنر عروس بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید:

1.    ابتدا نرم‌افزاری که قصد تهیه بنر را دارید انتخاب نمایید.
2.    طرح زمینه خود را انتخاب کنید: بنر شما باید با نام چه کسی یا نام تجاری چه کسی ارتباط برقرار کند. به دنبال طرحی باشید که تأثیرگذار باشد.
3.    تصاویر شخصی خود را بارگذاری کنید: می‌توانید از تصاویر پیش فرض نرم‌افزارها استفاده نمایید یا تصاویر خاص خود برای طراحی بنر عروس را وارد نرم‌افزار کنید تا طرح بنر خاصی داشته باشید.
4.    از یک قلم پررنگ و قابل خواندن استفاده کنید، تا توجه را به خود جلب کند.
5.    طرح خود را با تصاویر تزیین کنید: با نمادهای مدرن و تصاویر خلاقانه تأثیر زیادی به پیام خود بدهید.

سایت‌های دانلود رایگان بنر مشاغل

در طراحی بنر عروس می‌توان از تصاویر با کیفیت، ابزار شیپ، وکتور، پترن فتوشاپ و رنگ‌های گرادیانت استفاده نمود، این امر به زیبایی طرح بنر مشاغل می‌افزاید. چیدمان و قالب طراحی بنر عروس می‌تواند به صورتی باشد که با تغییر تصاویر، قابل استفاده در سایر مشاغل نیز باشد. همچنین در طراحی بنر عروس می‌توان از ابزارهای shape و smart object استفاده نمود.

 

 

این دو ابزار کمک می‌کنند تا در صورت بزرگ کردن سایز طرح بنر عروس، افت کیفیتی در ان به وجود نیاید). این طرح بنر عروس قابل چاپ به صورت بنر، در دستگاه‌های چاپ لارج فرمت خواهد بود. همچنین طرح بنر مشاغل به صورت لایه باز در سایت‌های مانند سایت زیر برای همگان قابل دسترسی است که می‌توان پس از دریافت فایل، تغییرات دلخواه را در آن ایجاد نمود.
http://www.chapbabaie.ir

معرفی فرمت مناسب برای طراحی بنر کتابفروشی

امروزه با وجود ‌های متعدد به راحتی می توان به طرح‌های لایه باز مشاغل برای کسب و کارهای مختلف مانند طراحی بنر عروس و یا بنر کتابفروشی دست یافت. از جمله مزیت‌های دستیابی به این فایل‌ها را می‌توان:

 •  دارابودن انواع لایه‌های گرافیکی مناسب برای طراحی بنر عروس و یا بنر کتابفروشی
 •     برخورداری از چندین لایه مختلف و امکان ایجاد تغییر در آن ها
 • آشنایی با طراحی بنر هفته پژوهش
 •    دسته‌بندی این لایه ها جهت طراحی بنر عروس و یا بنر کتابفروشی
 •    وجود آیکن‌های مختلف آموزشی یا آرایشی
 •     تصاویر لایه باز لوازم آموزشی یا آرایشی
 •   امکان تغییر دادن رنگ‌ها، چیدمان، فونت و سایز قلم، متن و محتوا، چیدمان، ترکیب‌بندی، پس زمینه و غیره در لایه‌ها

از جمله فرمت‌های فایل طرح‌های لایه باز می‌توان به  eps  اشاره کرد. Encapsulated  PostScript( EPS) فرمتی گرافیکی برای تصاویر وکتور می‌باشد که مورد استفاده Adobe است. این فرمت شباهت زیادی به فرمت فایل تصویر عکاسی، JPEG دارد. فرمت Eps  فرمتی رایج است که می‌تواند در Adobe Illustrator و سایر نرم‌افزارهای گرافیکی و نرم‌افزارهای رایگان باز شود. قالب EPS توسط Adobe Illustrator ایجاد شده است و توسط طراحان بنرهای تبلیغاتی به شدت مورد استفاده است و برای چاپ خروجی بسیار عالی دارد. برای کسب اطلات بیشتر، مقالات رایامارکتینگ را مطالعه نمایید.

نحوه طراحی بنر کفش فروشی خوب

افراد فعال در عرصه طراحی بنر، تعاریف مختلفی از ساختار و نیز خصوصیات یک بنر خوب دارند. اما همواره این مساله مورد سوال بوده است که یک بنر خوب دارای چه ویژگی‌هایی است؟ در واقع صرف زیبا طراحی کردن یک بنر را خوب جلوه نخواهد داد، بلکه دخالت دادن عناصر بصری متعددی در این زمینه دخیل‌اند.

 

برای مثال به منظور طراحی بنر عروس و بنر کفش فروشی باید به عوامل بصری مختلف مانند کاربرد فونت، متن و محتوا و تصویری با کیفیت در طراحی بنر توجه داشت. همچنین به طراحی، خوب اطلاق می‌گردد که در آغاز مخاطب خود را به خوبی شناسایی کرده باشد، تا با توجه به سلایق و علایق و باورهای آنها به تبلیغ آنچه مورد نظر هست، بپردازد. رعایت اصول طراحی بنر مانند استفاده از پس‌زمینه‌های زیبا، المان های مرتبط، توجه به رنگ‌بندی و آشنایی با روانشناسی رنگ‌ها، ارایه متن و محتوای مناسب، درج لوگو و آرم مرکز یا موسسه تا حد زیادی به نوع برند شما و میزانی که جهت شخصی‌سازی در نظر دارید، وابسته است.

نحوه طراحی با بنرساز آنلاین Venngage

با بنرساز آنلاین Venngage بنرهایی با کیفیت حرفه‌ای برای پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی و پست‌های وبلاگ خود بسازید.

 • https://venngage.com/features/banner-maker

با طراحی بنرهای تبلیغاتی سفارشی، حضور آنلاین خود را افزایش دهید. بنرها اغلب اولین چیزی هستند که کسی هنگام ورود به پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی شما می‌بیند. یک بنر، بهترین راه برای به نمایش گذاشتن طرز فکر نوآورانه شما است. با ایجاد بنرهای شگفت انگیز و با کیفیت حرفه‌ای، احساس عالی‌ای را ایجاد کنید. با تغییر مرتب بنر خود، پیروان موجود خود را درگیر کنید. بنرهای زیبا فقط مخصوص افرادی نیست که تجربه زیادی در طراحی دارند یا بودجه‌ای برای تهیه نسخه پشتیبان از آنها اختصاص داده‌اند.

بنرهای سفارشی

ایجاد بنرهای سفارشی خود برای افراد در هر سطح مهارت با استفاده از سازنده بنر آنلاین Venngage آسان است. کتابخانه ما را با بیش از 500 الگو مرور کنید و با استفاده از کشیدن و رها کردن این تصاویر در صفحه‌ای که برای ساخت بنر خود باز کرده اید، طرح خود را شخصی‌سازی کنید. ما بیشتر کارهای مهم و سخت را برای شما انجام داده‌ایم. تمام کاری که شما باید انجام دهید، این است که به بنر خود جلوه شخصی خود را بدهید. از این نرم‌افزار برای طراحی مشاغل مختلف مانند طراحی بنر عروس، طراحی بنر پارچه فروشی، بنر مرغ فروشی  و بنر میوه و تره بار می‌توان استفاده نمود. از دیگر نرم‌افزار‌های کاربردی در طراحی بنر به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 •     Photoshop
 • Easy GIF Animator
 • My banner maker
 • Adobe spark
 • Banner maker pro Snappa
 • Bannersnack
 • WebSmartz Flash Design Studio
 • DPAnimation Maker
 • Banner Designer Pro
 • flash banner wizard EximiousSoft Banner Maker
 • Banner Design Studio

معرفی نرم‌افزاری برای ساخت بنر مشاغل

با Adobe Spark Post بنرهای زیبایی بسازید.
شروع ساخت بنر با Adobe Spark Post آسان است. بیشتر اندازه‌های استاندارد بنر برای چاپ و دیجیتال را می‌توان در Adobe Spark Post یافت. همچنین می‌توانید سایز دلخواه خود را متناسب با نیازهای خود ایجاد کنید. برای الهام گرفتن یا شروع کاری از ابتدا، می‌توانید گزینه‌های الگو  بی‌شماری را در اختیار داشته باشید. عکس‌ها، آرم‌ها یا عناصر مارک دار خود را بارگذاری کنید تا به بنر خود اضافه نمایید یا از گزینه‌های تصویر پیش فرض Adobe استفاده کنید. از این نرم‌افزار جهت ساخت بنر مشاغل مانند طراحی بنر عروس، بنر مهد کودک می‌توان استفاده کرد.

شروع ساخت بنر با Adobe Spark Post آسان است. تقریباً می‌توانید هر اندازه بنر محبوب، چاپی یا دیجیتالی را پیدا کنید که از قبل در سایزهای پیش فرض Adobe Spark Post موجود بوده است. اگر نیازهای منحصر به فردی دارید، می‌توانید چیزی سفارشی نیز ایجاد کنید! برای تهیه بهترین بنر ممکن به هر آنچه که نیاز دارید، Adobe Spark Post برای کمک به شمادر خدمت شماست.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.