مقالات آموزشی

آشنایی با اثر گذاری مثبت طراحی لوگو اصولی

مفید بود؟

سفارش طراحی لوگو؛ گامی محکم به سوی برندسازی

سفارش طراحی لوگو یکی از مهم­ترین موضوعاتی است که امروزه افراد زیادی به منظور سامان دادن به کسب و کار خود به آن روی می آورند. همان­گونه که می­ دانید، طراحی لوگو نخستین و مهم­ترین گامی است که باید در برند سازی بردارید. با سفارش طراحی لوگو حرفه­ ای می­ توانید طرحی منحصر به فرد را تحویل گرفته و بدین­ترتیب کسب و کار خود را به صورت بصری به مخاطبان معرفی کنید.

آن دسته از کسب و کارهایی که لوگویی نامناسب را انتخاب نموده و آن را در کلیه اوراق اداری، کارت­های ویزیت، وب سایت­ها و محصولات خود مورد استفاده قرار می­دهند، نباید انتظار دستیابی به موفقیت ­های چشمگیر را داشته باشند. چرا که با آرمی بی کیفیت به مشتری معرفی شده و در جذب نظر وی موفق عمل نکرده­اند.

به یاد داشته باشید که تغییر لوگو در آینده ضمن تحمیل هزینه­ های سنگین، ضررهای زیادی را به کسب و کار شما وارد خواهد نمود. چرا که کسب و کار شما با تغییر لوگو به کسب و کاری تازه تاسیس تبدیل شده و زمان و هزینه­های بسیاری لازم است تا به جایگاهی قابل قبول برسد. بنابراین به شما پیشنهاد می­شود که در همان مراحل نخست گامی محکم برداشته و با سفارش طراحی لوگو به تیم­های حرفه­ای از دردسرهای بعدی در امان بمانید.

 • آشنایی با هزینه ی طراحی لوگو؛ خرج کنید تا ماندگار شوید!

اهمیت طراحی لوگو اصولی

یکی از مهم­ترین عناصر گرافیکی و تبلیغاتی که امروزه اکثر کسب و کارها آن را مورد استفاده قرار می­دهند، لوگو یا نشانه است. لوگو می­تواند زمینه­ای را فراهم سازد که استفاده از دیگر موارد تبلیغاتی راحت­تر و گاها دشوارتر شود! همان­گونه که پیش­تر نیز اشاره کردیم، یکی از مهم­ترین موارد هویت بصری که نقش قابل توجهی در برندسازی کسب و کار دارد، لوگو است.

طراحی لوگو در مقایسه با سایر موارد گرافیکی که در زمینه تبلیغات مورد استفاده قرار می­گیرند، تخصصی­تر، مشکل­تر و در عین حال پر اهمیت­ تر است. اصلی­ترین دلیل اهمیت این موضوع این است که طراح باید معانی مورد نظر را با رعایت تمامی اصول تبلیغاتی در محدود­ ای کوچک طراحی نموده و با استفاده از آن نظر مشتریان را جلب نماید. از همین رو سفارش طراحی لوگو به تیم­ها و شرکت­ های حرفه ­ای دارای تجربه در این زمینه می­تواند کمک بسیار زیادی به موفقیت برند نماید.

لوگوهایی که به درستی طراحی شده ­اند، ضمن برخورداری از ظاهری زیبا توانایی برقراری ارتباط با مشتری را دارا بوده و با گذشت زمان در اذهان باقی می­مانند. بدون شک به هر میزان طراحی لوگو دقیق­تر و اصولی­تر باشد، زمان کمتری برای ثبت آن در ذهن مخاطبان نیاز است و بدین­ترتیب برندسازی سریع ­تر صورت می­پذیرد.

سفارش طراحی لوگو در کشور ما

جالب است بدانید که طراحی یک لوگو حرفه­ای چندان هم ساده نبوده و از همین رو به صاحبان کسب و کارها توصیه می­شود که با سفارش طراحی لوگو به تیم­های مجرب خیال خود را از بابت مناسب و منحصر به فرد بودن لوگو راحت کنند.شرکت­ هایی که سفارش طراحی لوگو قبول می­ کنند، لازم است به منظور ارائه طرحی دقیق درک درستی از خواسته­های سفارش دهنده داشته، این خواسته­ها را تجزیه و تحلیل نموده و پس از تحقیق در مورد موضوع مورد نظر لوگویی مناسب را طراحی نموده و در اختیار وی قرار دهند.

لازم به ذکر است که سفارش طراحی لوگو در کشور ما چندان مورد اهمیت قرار نگرفته و از همین رو صاحبان کسب و کارهای مختلف کار طراحی لوگو را به کاردانان دارای مهارت و تجربه در این زمینه واگذار نمی­کنند. اصلی­ترین علت پیدایش این موضوع عدم آگاهی فرد سفارش دهنده و قیمت بالای سفارش طراحی لوگو توسط اکثر شرکت­های فعال در این زمینه است.

اگر چه ممکن است در زمینه سفارش طراحی لوگو با قیمت­هایی بالا مواجه شوید، اما به یاد داشته باشید که صرف این هزینه یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می­شود که به زودی سود آن به جیب شما برخواهد گشت. بنابراین اگر کارفرمای مدیر اهمیت سفارش طراحی لوگو را به درستی درک کند، مطمئنا به تامین هزینه­های مورد نیاز خواهد پرداخت.

هزینه سفارش طراحی لوگو

تعرفه طراحی لوگو به عوامل گوناگونی بستگی دارد. همان­طور که گفتیم، لوگو یکی از مهم­ترین بخش ­های هویت برند محسوب شده و نخستین عنصر بصری است که هویت کسب و کار مورد نظر را برای مخاطبین بیان می­کند. بنابراین اگر برندی قصد رقابت با سایر برندهای موجود در بازار را دارد، باید از اهمیت لوگو و سفارش طراحی لوگو غافل نباشد.

اگر حرفه­ا ی بیندیشید، متوجه خواهید شد هزینه­هایی که بابت طراحی لوگو صرف می­کنید، هزینه نیست. بلکه یک سرمایه گذاری با سود مادام العمر برای کسب و کار محسوب می­شود. هزینه گرفتن سفارش طراحی لوگو برای شرکت­های مختلف متفاوت بوده و از عوامل متعدد و در عین حال متنوعی تاثیر می­پذیرد.

اگرچه افراد و صاحبان کسب و کارها می­ توانند از طراحی لوگو رایگان نیز بهره ببرند، اما جالب و در عین حال لازم است بدانید که تعرفه طراحی لوگو در داخل کشور بین 5 هزار تومان تا 30 میلیون تومان به ازای هر لوگو متغیر است.

تجربه لذت سپردن کار به کاردان با سفارش طراحی لوگو به وبتو!

رایا مارکتینگ یکی از بزرگ­ترین شرکت­های فعال در زمینه اخذ سفارش طراحی لوگو است که در این حوزه موفقیت­های چشمگیری را کسب نموده است. به اعتقاد رایا مارکتینگ لوگوی کسب و کار شما به اندازه نام شرکت و نوع فعالیتتان حائز اهمیت است.

رایا مارکتینگ با برخورداری از بیش از 9000 گرافیست متخصص و هنرمند و با برگزاری دوره­ه ای آنلاین گرافیکی نظیر دوره­ه ای طراحی لوگو، دیتاماینینگ پیشرفته از سوابق گرافیست­ ها و بهره مندی از نظرات و امتیازات کاربران مفتخر است که در ازای دریافت کمترین هزینه­های ممکن لوگوهایی ایده آل و هنری را به شما عزیزان ارائه دهد.

اگر شما هم به آن دسته از کسب و کارهایی تعلق دارید که برای پیشرفت در کار خود و ماندگاری در اذهان مخاطبان نیازمند سفارش طراحی لوگو به شرکت رایا مارکتینگ هستید، در وب سایت رایا مارکتینگ ثبت نام نموده و پس از ثبت درخواست سفارش منتظر بمانید. مشاوران رایا مارکتینگ در کمتر از 4 دقیقه مشاوره­های لازم را به شما ارائه داده و هزینه نهایی را اعلام می­کنند.

سوالات متداول

 • چگونه اقدام به سفارش طراحی لوگو کنیم؟

  سفارش طراحی لوگو یکی از مهم­ترین موضوعاتی است که امروزه افراد زیادی به منظور سامان دادن به کسب و کار خود به آن روی می آورند. همان­گونه که می‌­دانید، طراحی لوگو نخستین و مهم‌­ترین گامی است که باید در برند سازی بردارید. با سفارش طراحی لوگو حرفه‌­ای می‌­توانید طرحی منحصر به فرد را تحویل گرفته و بدین­ترتیب کسب و کار خود را به صورت بصری به مخاطبان معرفی کنید. آن دسته از کسب و کارهایی که لوگویی نامناسب را انتخاب نموده و آن را در کلیه اوراق اداری، کارت­‌های ویزیت، وب سایت­‌ها و محصولات خود مورد استفاده قرار می­دهند، نباید انتظار دستیابی به موفقیت­‌های چشمگیر را داشته باشند. چرا که با آرمی بی کیفیت به مشتری معرفی شده و در جذب نظر وی موفق عمل نکرده­اند. اگر شما هم به آن دسته از کسب و کارهایی تعلق دارید که برای پیشرفت در کار خود و ماندگاری در اذهان مخاطبان نیازمند سفارش طراحی لوگو به شرکت رایا مارکتینگ هستید، در وب سایت رایا مارکتینگ ثبت نام نموده و پس از ثبت درخواست سفارش منتظر بمانید. مشاوران رایا مارکتینگ در کمتر از 4 دقیقه مشاوره­های لازم را به شما ارائه داده و هزینه نهایی را اعلام می­کنند.

 • نرم افزارهای طراحی لوگو کدامند؟

  طراحی لوگو در مقایسه با سایر موارد گرافیکی که در زمینه تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرند، تخصصی­تر، مشکل‌­تر و در عین حال پر اهمیت‌­تر است. اصلی‌­ترین دلیل اهمیت این موضوع این است که طراح باید معانی مورد نظر را با رعایت تمامی اصول تبلیغاتی در محدود­ ای کوچک طراحی نموده و با استفاده از آن نظر مشتریان را جلب نماید. نرم افزارهای گرافیک برداری که آن­ها را تحت عنوان وکتور نیز نام‌گذاری می­کنند، بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه هستند. ادوبی ایلاستریتور، کورل دراو، افینیتی دیزاینر، لوگوجوی، کانوا، جت ای لوگو کریتور، اینک اسکیپ و… از دیگر نرم افزارهای کاربردی در زمینه طراحی لوگو به شمار می آیند.

 • تعرفه طراحی لوگو چگونه محاسبه می شود؟

  تعرفه طراحی لوگو به عوامل گوناگونی بستگی دارد. همان­طور که گفتیم، لوگو یکی از مهم­ترین بخش­های هویت برند محسوب شده و نخستین عنصر بصری است که هویت کسب و کار مورد نظر را برای مخاطبین بیان می­کند. بنابراین اگر برندی قصد رقابت با سایر برندهای موجود در بازار را دارد، باید از اهمیت لوگو و سفارش طراحی لوگو غافل نباشد. اگر حرفه‌­ای بیندیشید، متوجه خواهید شد هزینه­‌هایی که بابت طراحی لوگو صرف می­کنید، هزینه نیست. بلکه یک سرمایه گذاری با سود مادام العمر برای کسب و کار محسوب می­شود. هزینه گرفتن سفارش طراحی لوگو برای شرکت­‌های مختلف متفاوت بوده و از عوامل متعدد و در عین حال متنوعی تاثیر می­پذیرد. اگرچه افراد و صاحبان کسب و کارها می­‌توانند از طراحی لوگو رایگان نیز بهره ببرند، اما جالب و در عین حال لازم است بدانید که تعرفه طراحی لوگو در داخل کشور بین 5 هزار تومان تا 30 میلیون تومان به ازای هر لوگو متغیر است.

 • وبتو را به عنوان یکی از برترین شرکت های فعال در زمینه اخذ سفارش طراحی لوگو معرفی کنید.

  رایا مارکتینگ یکی از بزرگ­ترین شرکت­های فعال در زمینه اخذ سفارش طراحی لوگو است که در این حوزه موفقیت‌­های چشمگیری را کسب نموده است. به اعتقاد رایا مارکتینگ لوگوی کسب و کار شما به اندازه نام شرکت و نوع فعالیتتان حائز اهمیت است. رایا مارکتینگ با برخورداری از بیش از 9000 گرافیست متخصص و هنرمند و با برگزاری دوره­‌های آنلاین گرافیکی نظیر دوره‌­های طراحی لوگو، دیتاماینینگ پیشرفته از سوابق گرافیست­ها و بهره مندی از نظرات و امتیازات کاربران مفتخر است که در ازای دریافت کمترین هزینه­‌های ممکن لوگوهایی ایده آل و هنری را به شما عزیزان ارائه دهد.

 • سفارش طراحی لوگو آنلاین چگونه است؟

  یکی از پر طرفدارترین سرویس­هایی که وب سایت­های زیادی به استفاده از آن روی آورده و بدین ترتیب مخاطبان زیادی را جلب نموده اند، سفارش طراحی لوگو آنلاین است. در چنین سفارشی کافی است نام کمپانی خود را ثبت نموده و با انتخاب دسته بندی مناسب طرح نهایی را دریافت نمایید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.