مقالات آموزشی

آشنایی با مراحل استفاده از لوگو ساز آنلاین

با کمتر خرج کنید، بیشتر بدرخشید!

سفارش طراحی لوگو آنلاین یکی از مهم­ترین روش­های طراحی لوگو است که امروزه توانسته است طرفداران زیادی را به خود جلب کند. هنگامی که پای طراحی لوگو آنلاین به میان می آید، بسیاری از افراد استفاده از ابزارهای لوگو ساز آنلاین را پیشنهاد می­دهند. اما اگر بخواهیم دیدی دقیق­تر و حرفه ­ای­ تر به این مسئله داشته باشیم، خواهیم فهمید که استفاده از این روش ­ها به عنوان نخستین روش تنها هدر دادن زمان محسوب می­شود.

حال شاید این سوال ذهنتان را به خود درگیر کرده باشد که اولین گام در طراحی لوگو آنلاین چیست؟

جالب و در عین حال لازم است بدانید که نخستین قدم در طراحی لوگو آنلاین مشاهده بهترین نمونه کارها و لوگوهای طراحی شده به این سبک است. همان طور که تا پیش از سر زدن به رستوران­ های مختلف شهر و امتحان غذاهای گوناگون نمی­توانید مدعی شوید که یک آشپز حرفه ­ای هستید، تجربه طراحی لوگو حرفه ­ای آنلاین رایگان نیز تا پیش از برداشتن گام اول امکان پذیر نخواهد بود.

اگر می­خواهید گام مذکور را محکم برداشته و بدین­ترتیب یک گام به هدف خود نزدیک­تر شوید، به سایت­ های آرشیو لوگو مراجعه نموده و هزاران نمونه لوگوی بارگذاری شده در آن­ها را مشاهده کنید. بدین ترتیب ایده برداری برای شما ساده­تر خواهد شد.اگر چه نباید از کیفیت نمونه لوگوهای طراحی شده توسط گرافیست­های داخلی چشم پوشی کرد، اما بازدید از سایت­ های خارجی نیز در این زمینه خالی از لطف نخواهد بود.

 • تجربه با لوگو ساز آنلاین

در صورت استفاده از لوگو ساز آنلاین متوجه خواهید شد که با توجه به سبک و ترجیحات شما گزینه ­های متعدد و متنوعی در اختیارتان قرار داشته و شما این امکان را خواهید داشت که بهترین و مناسب­ترین آن­ها را انتخاب نمایید. نرم افزار لوگو ساز آنلاین زمینه­ای را فراهم می­سازد که شما با توجه به کسب و کار خود نسبت به انتخاب لوگو اقدام کرده و بدین ترتیب کسب و کار خود را به برندی صاحب نام تبدیل کنید.

لازم به ذکر است که لوگوی منتخب باید دارای طرحی سازگار، قدرتمند و در عین حال ایده آل بوده و با استراتژی­های شرکت شما تطابق کامل داشته باشد.

 • مراحل با استفاده از لوگو ساز آنلاین

 • نسبت به وارد نمودن نام برند خود اقدام نمایید.
 • در صورت تمایل عبارت تبلیغاتی برند مورد نظر یا به عبارت دیگر شعار برند خود را وارد کنید.
 • با توجه به کسب و کار خود مرتبط­ترین آرم، نماد و یا شکل هندسی موجود در نرم افزار لوگو ساز را برگزینید.
 • Online Logo Design
 • لوگوی شما سریعا آماده شده و در اختیارتان قرار می­گیرد.

حال شاید این سوال برایتان پیش بیاید که آیا طراحی لوگو آنلاین مهارت­های طراحی خاصی را می­طلبد؟

جالب و در عین حال لازم است بدانید که طراحی پلتفرم لوگو ساز آنلاین به نحوی صورت پذیرفته است که حتی افراد فاقد تجربه و مهارت در این زمینه نیز می­توانند به سادگی از ابزارهای موجود استفاده کرده و لوگویی زیبا و در عین حال منحصر به فرد را برای کسب و کار خود آماده نمایند.

همان­گونه که پیش­تر نیز اشاره کردیم، به منظور طراحی لوگو آنلاین کافی است پس از وارد نمودن نام شرکت خود سبک مورد نظرتان را انتخاب کرده و پس از آن آرم یا شکل هندسی، آیکون، فونت و رنگ­بندی مناسب با اهداف شرکتتان را از میان طرح­های پیشنهادی الگوریتم طراحی لوگو ساز آنلاین برگزیده و منتظر بمانید تا نرم افزار طرح نهایی را در اختیارتان قرار دهد. لازم به ذکر است که امکان تغییر لوگوی نهایی با توجه به نظر شما میسر است.

در نهایت فایل لوگوی مورد نظر را که به صورت وکتور و PNG در اختیارتان قرار می­گیرد، دانلود کرده و در ابعاد مختلف بر روی کارت ویزیت، وب سایت، بیلبوردهای تبلیغاتی و… مورد استفاده قرار دهید.

 • کاربرد گزینه­ های سفارشی سازی در

 • سفارشی سازی ظاهر لوگو

بسیاری از افراد تمایل دارند که با به کارگیری چند ترفند موجود در زمینه طراحی لوگو آنلاین تغییرات قابل توجهی را در ظاهر لوگوی خود ایجاد نمایند. برای مثال شما می­توانید رنگ، متن، فونت و سایز مولفه ­های موجود در لوگو را تغییر داده و بدین ترتیب طرح نهایی دلخواه خود را به دست آورید.

 • آشنایی با سفارش طراحی لوگو
 • سفارشی سازی فرمت لوگو

لازم به ذکر است که فرمت­های گوناگونی به منظور ذخیره نمودن فایل نهایی لوگو موجود است. گزینه سفارشی سازی فرمت لوگو زمینه­ای را فراهم می­سازد که شما بتوانید لوگوی مورد نظر خود را در فرمت­های گوناگون ذخیره سازی نموده و بدین ترتیب موجبات حفظ کیفیت آن در هنگام بزرگنمایی یا کوچکنمایی را مهیا کنید.

 • سفارشی سازی اندازه لوگو

بسیار متداول و رایج است که افراد لوگوی مورد نظر خود را تغییر اندازه داده و آن را در موارد مختلفی نظیر پروفایل شبکه­های اجتماعی، وب سایت­ها، بازاریابی دیجیتال و… مورد استفاده قرار می­دهند. همین موضوع سبب شده است که گزینه­های متعدد و متنوعی در این زمینه موجود باشد. بدین ترتیب دیگر نیازی به سایر ابزارهای تغییر سایز نخواهید داشت.

 • آشنایی با لوگو ساز آنلاین Shopify

با انتخاب لوگو ساز آنلاین shopify طرح نهایی ارائه داده شده به شما بسیار حرفه­ای و با کیفیت است. لوگوهای ساخت این لوگو ساز منحصر به فرد بوده و با آهنگ برند شما تطابق دارند. همچنین این لوگو ساز زمینه سفارشی سازی لوگوی را فراهم نموده و بدین­ترتیب شما را در رسیدن به لوگوی دلخواهتان یاری می­دهد.

همان گونه که می­دانید، برند سازی با استفاده از یک لوگوی حرفه ­ای زمینه ساز تمایز کسب و کار شما با سایر کسب و کارهای رقیب شده و شهرتی خاص به شما می­بخشد. بسیاری از افراد بر این باورند که دستیابی به یک لوگوی ماندگار در گروی پرداخت هزینه­های زیاد است. اما جالب است بدانید که طراحی لوگو آنلاین بدون اخذ هزینه، لوگویی حرفه­ای را در سریع­ترین زمان ممکن در اختیارتان قرار می­دهد.

استفاده از نرم افزارهای لوگو ساز آنلاین موجب حفظ کلیه حقوق قانونی شما برای یک لوگو خواهد شد. بدین ترتیب شما از حقوق تجاری کاملی برای طراحی لوگو خود برخوردار خواهید بود.

سوالات متداول

 • طراحی لوگو آنلاین چیست؟

  سفارش طراحی لوگو آنلاین یکی از مهم­ترین روش­های طراحی لوگو است که امروزه توانسته است طرفداران زیادی را به خود جلب کند. هنگامی که پای طراحی لوگو آنلاین به میان می آید، بسیاری از افراد استفاده از ابزارهای لوگو ساز آنلاین را پیشنهاد می­دهند. اما اگر بخواهیم دیدی دقیق­تر و حرفه­ای­تر به این مسئله داشته باشیم، خواهیم فهمید که استفاده از این روش­ها به عنوان نخستین روش تنها هدر دادن زمان محسوب می­شود.

 • نخستین گام در طراحی لوگو آنلاین چیست؟

  جالب و در عین حال لازم است بدانید که نخستین قدم در طراحی لوگو آنلاین مشاهده بهترین نمونه کارها و لوگوهای طراحی شده به این سبک است. همان طور که تا پیش از سر زدن به رستوران­های مختلف شهر و امتحان غذاهای گوناگون نمی­توانید مدعی شوید که یک آشپز حرفه­ای هستید، تجربه طراحی لوگو حرفه­ای آنلاین رایگان نیز تا پیش از برداشتن گام اول امکان پذیر نخواهد بود. اگر می­خواهید گام مذکور را محکم برداشته و بدین­ترتیب یک گام به هدف خود نزدیک­تر شوید، به سایت­های آرشیو لوگو مراجعه نموده و هزاران نمونه لوگوی بارگذاری شده در آن­ها را مشاهده کنید. بدین ترتیب ایده برداری برای شما ساده­تر خواهد شد.

 • طراحی لوگو آنلاین با لوگو ساز آنلاین را توضیح دهید.

  در صورت استفاده از لوگو ساز آنلاین متوجه خواهید شد که با توجه به سبک و ترجیحات شما گزینه­های متعدد و متنوعی در اختیارتان قرار داشته و شما این امکان را خواهید داشت که بهترین و مناسب­ترین آن­ها را انتخاب نمایید. نرم افزار لوگو ساز آنلاین زمینه­ای را فراهم می­سازد که شما با توجه به کسب و کار خود نسبت به انتخاب لوگو اقدام کرده و بدین ترتیب کسب و کار خود را به برندی صاحب نام تبدیل کنید. لازم به ذکر است که لوگوی منتخب باید دارای طرحی سازگار، قدرتمند و در عین حال ایده آل بوده و با استراتژی­های شرکت شما تطابق کامل داشته باشد.

 • مراحل طراحی لوگو آنلاین با لوگو ساز آنلاین را شرح دهید.

  نسبت به وارد نمودن نام برند خود اقدام نمایید. در صورت تمایل عبارت تبلیغاتی برند مورد نظر یا به عبارت دیگر شعار برند خود را وارد کنید. با توجه به کسب و کار خود مرتبط­ترین آرم، نماد و یا شکل هندسی موجود در نرم افزار لوگو ساز را برگزینید. لوگوی شما سریعا آماده شده و در اختیارتان قرار می­گیرد. لوگو ساز آنلاین Shopify را معرفی کنید.

 • لوگو ساز آنلاین Shopify را معرفی کنید.

  با انتخاب لوگو ساز آنلاین shopify طرح نهایی ارائه داده شده به شما بسیار حرفه­ای و با کیفیت است. لوگوهای ساخت این لوگو ساز منحصر به فرد بوده و با آهنگ برند شما تطابق دارند. همچنین این لوگو ساز زمینه سفارشی سازی لوگوی را فراهم نموده و بدین­ترتیب شما را در رسیدن به لوگوی دلخواهتان یاری می­دهد. همان گونه که می­دانید، برند سازی با استفاده از یک لوگوی حرفه­ای زمینه ساز تمایز کسب و کار شما با سایر کسب و کارهای رقیب شده و شهرتی خاص به شما می­بخشد. بسیاری از افراد بر این باورند که دستیابی به یک لوگوی ماندگار در گروی پرداخت هزینه­های زیاد است. اما جالب است بدانید که طراحی لوگو آنلاین بدون اخذ هزینه، لوگویی حرفه­ای را در سریع­ترین زمان ممکن در اختیارتان قرار می­دهد. استفاده از نرم افزارهای لوگو ساز آنلاین موجب حفظ کلیه حقوق قانونی شما برای یک لوگو خواهد شد. بدین ترتیب شما از حقوق تجاری کاملی برای طراحی لوگو خود برخوردار خواهید بود.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.