مقالات آموزشی

نحوه تبلیغات رایگان سایت در اینترنت و چگونگی آن

مفید بود؟

چگونگی تبلیغات رایگان سایت در اینترنت:

تبلیغات (Advertising) در گذشته به اشکال مختلف به صورت سنتی انجام می‌شد، مانند تبلیغات در روزنامه‌ها و مجلات و همچنین رسانه‌های عمومی مانند تلویزیون و رادیو و پخش تراکت و بیلبورد در سطح شهر. اما امروزه با پدید آمدن اینترنت و سرعت در پیشرفت این تکنولوژی تبلیغات نیز شکل جدیدی به خود گرفته است و در انواع گوناگون تبلیغات اینترنتی مانند تبلیغ در گوگل و تبلیغ در اینستاگرام نقش آفرینی می‌کند.

در همین راستا سایت‌های زیادی شروع به فعالیت کردند که در زمینه تبلیغات رایگان سایت به مشتریان خود خدمات رسانی می‌کنند. از این سایت‌های تبلیغاتی به صورت رایگان می‌توان استفاده کرد و ثبت آگهی‌های تبلیغاتی داشت. باید بدانیم که امروزه کسب و کارها بدون تبلیغات اینترنتی و همچنین تبلیغات رایگان سایت پیشرفت چشمگیری نخواهند داشت و این مقوله کمک شایانی به کسب و کارها کرده است.

صاحبان کسب از طریق سایت تبلیغات رایگان در اینترنت و همچنین سایتهای تبلیغاتی پربیننده توانسته‌اند تا نتیجه مطلوبی را برای معرفی محصولات خود دریافت کنند. تبلیغات رایگان سایت،  توانسته است تا امکانات خود را در بازار تجارت برای برند‌سازی (branding) محصولات و ارائه خدمات به نمایش بگذارد و افراد زیادی را به خود جذب کند. شما نیز می توانید بعد از آشنایی با لیست سایت های تبلیغاتی رایگان آگهی های خود را منتشر کنید.

 

شرایط استفاده از تبلیغات رایگان سایت: 

با وجود تبلیغات به اشکال گوناگون و تبلیغات رایگان سایت، انگیزه و هیجان در بازار تجارت شکل تازه‌ای به خود گرفت و بازار رقابت در این زمینه نیز پر رنگ‌تر شده است. صاحبان کسب و کار و تولیدکنندگان و فعالان در زمینه تجارت و انواع کسب و کارها اشتیاق زیادی برای استفاده از تبلیغات رایگان سایت از خود نشان دادند و اغلب آنها برای پیشرفت در کار خود و جذب افراد بیشتر، استفاده از سایت‌های تبلیغاتی را راهکار مناسبی می‌دانند.

 این سایت‌ها مانند سایت آگهی رایگان ایران گوگل، آگهی رایگان همشهری، سایت آگهی 24 و سایت تبلیغاتی ایستگاه و… تبلیغات رایگان سایت یکی از روش‌های قدرتمند در جذب افراد است و برای صاحبان کسب و کار و تولیدکنندگان از نظر هزینه تبلیغ در گوگل و سایر روش ها به صرفه است و به دلیل پر بیننده بودن، امکان بهتر دیده شدن محصول و جلب افراد بیشتر را در پی دارد و همین دلیل محبوبیت افراد در بازار تجارت شده است.

این روش توانست جلب توجه افراد زیادی را در بازار تجارت داشته باشد چرا که به سرعت پیشرفت و رشد در کسب و کار‌ها افزوده است. تعداد زیادی از فعالان در زمینه تبلیغات توانسته‌اند از طریق تبلیغات رایگان سایت با روش‌های گوناگون تبلیغات اینترنتی نقش آفرینی کنند و تعداد افراد مجذوب به این روش را بالا ببرند.

و از طرفی به دلیل عرضه و تقاضای بالا در زمینه تبلیغات اینترنتی و بازاریابی در این حیطه سایت‌های تبلیغاتی به صورت رایگان به تعداد زیادی شروع به فعالیت کردند که کار را برای انتخاب و تبلیغ و ثبت آگهی سخت می‌کنند چرا که پیدا کردن یک تبلیغات رایگان سایت با کیفیت بالا کمی دشوار است. رایامارکتینگ نمونه‌ای از یک سایت معتبر و با کیفیت که از استانداردهای یک سایت پر محتوا برخوردار است.

 

نکاتی که برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان سایت باید بدانیم: 

برای داشتن یک سایت تبلیغاتی موفق باید نکات زیر را انجام داد و استفاده از کتاب‌های بازاریابی و تبلیغات موفق که در خصوص سایت‌های تبلیغاتی تهیه شده است و ویژگی‌های منحصر بفرد تبلیغات در یک سایت را به صورت جامع توضیح داده است مطالعه کنید. کتاب‌هایی مانند، کتاب تبلیغات و بازاریابی آنلاین و کتاب تبلیغات تجاری اصول و شیوه‌های عمل و کتاب مدیریت تبلیغات و تعدادی دیگر…

1. در سایت‌های تبلیغاتی که به صورت رایگان خدمات ارائه می‌دهند، ثبت نام و عضویت نیز به صورت رایگان انجام می‌شود. و در صورت عضویت می‌توان از خدمات سایت استفاده کرد

2. معرفی تبلیغات لینک سایت و یا آدرس ایمیل این امکان را به مخاطبین می‌دهد تا با شما ارتباط داشته باشند و کلیک بر روی این لینک از طرف کاربر آن را به سایت شما راهنمایی می‌کند و از این طریق نیز می‌توانید متوجه شوید تعداد بازدید کنندگان از سایت شما چه میزان است.

3. تلاش کنید متن آگهی کوتاه را کوتاه تهیه کنید، منظور از کوتاهی متن پرهیز از زیاده گویی است تا برای مخاطب حوصله سر بر نباشد.

4. تقسیم‌بندی و قرار دادن آگهی‌ها در دسته‌بندی‌های منظم باعث می‌شود تا مخاطب برای جستجو مطلب مورد نظر خود دسترسی آسانتری به مطالب داشته باشد

5. بعد از ثبت آگهی برگشت به سایت در زمان‌های مشخص و منظم و به روز رسانی آگهی‌ها در جذب مخاطب بیشتر موثر است

6. استفاده از کلمات کاربردی و جملات جذاب برای اینکه خواننده را ترغیب به خواندن کل مطلب کند بسیار تاثیر گذار است

7. استفاده از کلمات کلیدی در متن آگهی تبلیغاتی و مرتبط با عنوان آگهی یکی دیگر از روش‌های بهتر دیده شدن تبلیغات است.

8. برای یک متن آگهی کاربر پسند که تاثیر بسزایی در جذب مخاطب دارد تلاش بیشتری داشته باشید تا متنی مفید و جذاب تولید کنید.

 

آشنایی با سایت‌هایی که تبلیغات اینترنتی به صورت رایگان ارائه می‌دهند: 

امروزه تبلیغات اینترنتی توسط سایت‌های تبلیغاتی که به صورت رایگان ارائه خدمات می‌دهند برای صاحبان کسب و کار و همچنین تولیدکنندگان بستر مناسبی برای پیشرفت و رشد آنها شده است و همچنین فعالان در زمینه تبلیغاتی می‌توانند از طریق این سایت‌ها به روش‌های گوناگون تبلیغاتی بپردازند.

پیشنهاد ما به کسانی که به تازگی قصد دارند تا کسب و کاری را شروع کنند استفاده از سایت‌های تبلیغاتی به صورت رایگان است چرا که از نظر هزینه به نفع آنها است و می‌توانند محصولات خود را بهتر به دی افراد نمایش بگذارند و جذب افراد بیشتری را داشته باشند.

 باید بگوییم که در این سایت‌ها انواع تبلیغات صورت می‌گیرد و حتی اجناس نو و دست دوم نیز در این سایت‌ها به صورت مستقیم و بدون واسطه بفروش می‌رود. و دلیل محبوبیت این سایت‌های تبلیغاتی خدماتی در میان مردم است. یکی از ویژگی‌های بارز سایت‌های تبلیغاتی پربیننده بودن آنها و تعداد مخاطب بالا است.

سایت‌هایی مانند سایت تبلیغاتی ایستگاه و سایت آگهی رایگان ایران گوگل، آگهی رایگان همشهری و… نمونه‌ای از آنها است که در ادامه برای آشنایی به برخی از آنها اشاره خواهیم داشت.

1. سایت تبلیغات آگهی با خدمات رایگان دیوار

2. سایت تبلیغات آگهی با خدمات رایگان شیپور

3. سایت تبلیغات با خدمات رایگان با ما

4. سایت تبلیغات آگهی با خدمات رایگان همشهری

5. سایت تبلیغات با خدمات رایگان آگهی 24

6. سایت تبلیغات با خدمات رایگان ایستگاه

7. سایت آگهی تبلیغات با خدمات رایگان ایران گوگل

8. سایت آگهی تبلیغات با خدمات رایگان آگهی چی

9. سایت آگهی تبلیغات با خدمات رایگان نیاز روز

10. سایت آگهی تبلیغات با خدمات رایگان ایران تجارت

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.