مقالات آموزشی

نکات مهم برای داشتن اسم هنری جذاب و چگونه از نرم افزار AAA Logo برای ساخت اسم هنری استفاده کنیم؟

مفید بود؟

قطعاً بسیار مهم است که ما طراحی سایت لوگو برند یا حتی چیزهایی مثل طلا را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم، اما چیزی که اهمیت ویژه‌تری دارد، این است که دیگران برای اولین بار به چه صورت با ما آشنا می‌شوند و چگونه ما را می‌بینند؛ دقیقاً همین جاست که ساخت اسم هنری به کمکتان می‌آید.

اگر شما اسم را به هنری‌ترین شکل ممکن طراحی کنید، قطعاً بازدید و بازخورد بیشتری می‌گیرید و همین باعث می‌شود که بیشتر در یاد دیگران باقی بمانید.

چگونه برای ساخت اسم هنری ایده بگیریم؟ 

بعد از اینکه یک پروژه جدید را ایجاد کردید، وارد یک صفحه خالی می‌شوید. یعنی انگار یک کاغذ سفید جلو شما قرار گرفته‌اند و می‌توانید ایده‌های ذهنی خود را روی آن پیاده کنید. حال باید ببینید که می‌خواهید در چه موضوعاتی فعالیت کنید. سپس به آن موضوعات مراجعه کنید و تصاویر مختلف را ببینید تا ایده ذهنی بگیرید.

 

ساخت اسم هنری

یکی از مزیت‌های بزرگ این نرم افزار این است که شما از طریق آن می‌توانید رنگ، موضوع، چرخش، زاویه، اندازه و دیگر جزئیات آن را تغییر دهید.

با وجود اینکه این نرم افزار می‌تواند به بهترین شکل ممکن طراحی لوگو یا ساخت اسم هنری را برای شما انجام دهد، اما سایت ما هم به بهترین نحو ممکن می‌تواند این طراحی‌ها را برایتان به انجام برساند. مهم‌تر از همه اینکه طراحی طلا را با هر اسمی که دوست داشته باشید، برایتان انجام می‌دهد و شما می‌توانید ایده‌های متفاوت و متنوع را در آن پیدا کنید.

نکات مهم برای داشتن اسم هنری جذاب 

برای اینکه بتوانید یک اسم هنری جذاب داشته باشید، باید نکات زیر را در نظر بگیرید که در این مقاله این نکات را به شما معرفی خواهیم کرد.

ارزش آفرین

ساخت اسم هنری باید ارزش آفرین باشد. علاوه بر اینکه باید به ساده بودن آن توجه کنید، باید به این موضوع هم دقت کنید که این لوگو قرار است که پیام شما را به مخاطب برساند. پس باید به گونه‌ای آن را طراحی کنید که حاوی ارزش باشد و بتواند آن را به مخاطب القا کند.

منحصر به فرد 

نکته‌ای که باید خیلی به آن توجه کنید، این است که اسم هنری شما هرگز نباید طراحی یکسانی با دیگر اسم‌ها داشته باشد. در واقع باید از قبل تمام لوگوی مربوط به رقیبان و اسم‌های هنری آنها را بررسی کرده باشید، ویژگی‌های آنها را در نظر بگیرید.

با توجه به آنها برای خودتان ساخت اسم هنری را به صورت منحصر به فرد انجام دهید و هرگز از هیچ‌کس در این زمینه تقلید نکنید. ساخت اسم هنری زمانی موفقیت‌آمیز انجام می‌شود که شبیه هیچ اسم دیگری نباشد.

استفاده از رنگ 

این که چه رنگی بعد از طراحی اسم انتخاب می‌کنید، اهمیت بسیار زیادی دارد که معمولاً یک مورد مهم برای طراحی است اما در طلا خیلی صدق نمی‌کند اما در مورد طراحی لوگو یا برند یا حتی سایت باید به این نکته توجه کنید، هر رنگی که انتخاب می‌کنید، تاثیر متفاوت برای مشتری دارد. باید ببینید که می‌خواهید رنگ غالب را چه رنگی انتخاب کنید که پیام را به مخاطب بهتر انتقال دهد.

تصویر مناسب 

در ساخت اسم هنری علاوه بر اینکه می‌خواهید از یک اسم یا نام استفاده کنید، باید یک تصویر را هم در نظر بگیرید. بسیاری از افراد از این تصویر به عنوان پیش زمینه استفاده می‌کنند. شما نیز می‌توانید این روش را به کار بگیرید.

 

 

خوشبختانه این سایت می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند و لوگوهای مختلف به اشکال متفاوت را به با اهداف مختلف در اختیار شما قرار دهد و بتوانید با توجه به پیامی که برای مخاطب دارد، یکی از این طرح‌ها را انتخاب کنید.

انعطاف‌پذیری 

نکته مهمی که در طراحی برند یا ساخت اسم هنری باید در نظر بگیرید، این است که انعطاف‌پذیر باشید. یعنی اگر لازم است آن را تغییر دهید. شاید خودتان طراحی را در نظر بگیرید و بعد آن را به دست افراد متخصص مانند تیم ما بسپارید و آنها بخواهند که این الگو را تغییر دهند. بهتر است در چنین حالتی پافشاری نکنید و انعطاف‌پذیر عمل کنید تا بتوانید بهترین طراحی را داشته باشید.

قوانین مهم برای طراحی لوگو یا اسم برند 

برای ساخت اسم هنری، باید دو عامل را در نظر بگیرید که دو قانون مهم طراحی اسم است:

  •  اول اینکه کاملاً خلاق باشید و بتوانید ایده‌های نو خلق کنید.
  •  دوم اینکه بتوانید با نرم افزارهای گرافیکی کار کنید تا ایده‌های خودتان را پیاده کنید.

نرم افزار AAA Logo

برای انجام این کار یک نرم افزار بسیار عالی و قدرتمند به نام AAA Logo وجود دارد که از طریق آن می‌توانید در کمترین زمان ممکن ایده‌هایی که دارید را به صورت لوگو در بیاورید و یک نوع ساخت اسم هنری بسیار عالی داشته باشید. این نرم افزار می‌تواند هزاران هزار تصویر و موضوعات مختلف را به چشم شما بیاورد تا بتوانید از طریق آن، لوگوی خود را طراحی کنید و یک طراحی هنرمندانه داشته باشید.

چگونه از نرم افزار AAA Logo برای ساخت اسم هنری استفاده کنیم؟

زمانی که می‌خواهید از این نرم افزار کمک بگیرید تا طراحی لوگو را به انجام برسانید، نیاز به کاغذ و قلم ندارید. یعنی شما می‌توانید همه طرح‌های خود را در همان رایانه انجام دهید، بدون اینکه بخواهید چیزی روی کاغذ بکشید.

 

 

اول باید آن را مانند هر نرم افزار دیگری روی کامپیوتر خود نصب کنید. با نصب این نرم‌افزار، صفحه برای شما نشان داده می‌شود که لوگوهای مختلف داخل آن قرار گرفته است. کلیدهای کنترلی باعث می‌شود که شما بتوانید به سمت راست و سمت چپ بروید و لوگوهایی که در آن طراحی شدند را مشاهده کنید. هر کدام از آنها را که انتخاب کنید، قابل تغییر هستند و می‌توانید از طریق آنها لوگو خود را با توجه به سلیقه خود تغییر دهید.

جمع بندی 

با تمام موارد و نکته‌هایی که در بالا گفتیم، قطعاً می‌توانید ساخت اسم هنری را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. مهم‌تر از همه اینکه سایت ما به شما کمک می‌کند تمام جنبه‌های کار خود را بررسی کنید و اسم هنری را برای مواد مختلفی مثل برند لوگو، سایت یا طلا به بهترین شکل ممکن به انجام برساند.

در طراحی این اسم حواستان باشد که باید حداقل یک ویژگی از شما را انتقال دهد. این کار باعث خواهد شد که افراد مختلف با دیدن آن به خصوصیات شما اطلاع پیدا کنند.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.