مفید بود؟

آشنایی با نرم افزار ساخت تبلیغات:

تیزر تبلیغاتی یکی از محتواهای بصری است که پیام‌های تبلیغاتی (مانند تبلیغ در اینستاگرام) را از این طریق گویا می‌کند. این نوع محتواها جلب توجه زیادی برای کاربران دارد و مورد توجه و محبوبیت مخاطبان قرار گرفته است. این نرم افزار ساخت تبلیغات یک محتوای بصری محسوب می‌شود و به دلیل جذابیتی که دارد بیشتر مورد اشتراک گذاری بین افراد قرار می‌گیرد.

بسیاری از شرکت‌ها تلاش بر این دارند که از تیزرهای تبلیغاتی با محتوا‌های تصویری برای معرفی خود استفاده کنند. بسیاری از انواع نرم افزار‌ها و برنامه‌ها برای ساخت تیزر‌ها و ساخت تبلیغات وجود دارند مانند ساخت تیزر تبلیغاتی با موبایل و ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن و …و برخی از تیزرهای تبلیغاتی وجود دارند که در شبکه‌های اجتماعی و مجازی فعالیت دارند مانند، ساخت بنر تبلیغاتی اینستاگرام که دارای هزینه تبلیغ در اینستاگرام است.

و همچنین می‌توان در این خصوص گفت ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای توسط این نرم افزارها وجود دارد که شامل لیست قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی هستند. در این مقاله از روش ساخت تیزر‌های تبلیغاتی برای آشنایی بیشتر خواهیم گفت. برای ساخت تبلیغات و ساخت تیزرهای تبلیغاتی، می‌توان گفت نرم افزارهای زیادی در اینترنت وجود دارند که با استفاده از آنها ساخت تبلیغات و تیزرهای تبلیغاتی صورت می‌گیرد.

با توجه به تعداد زیاد این نرم افزارها و تنوعی که در آنها وجود دارد و همچنین پیچیدگی در روش استفاده از آنها، کار را کمی دشوار می‌کند و استفاده از این نرم افزار‌ها برای افراد سردرگمی ایجاد می‌کند. و باید گفت اکثر این نرم افزارها که در اینترنت ارائه می‌شوند، شرایط ساخت تیزرهای تبلیغات حرفه‌ای را ندارند و به همین دلیل افراد به دنبال بهترین نرم افزارها با کارکرد ساده‌تر اما حرفه‌ای هستند.

 

معرفی مهمترین نرم افزار‌های ساخت تبلیغات: 

شرکت ادوبی یکی از شرکت‌های ساخت تیزر تبلیغاتی و یا ساخت تبلیغات است که بهترین نرم افزارها را در زمینه ساخت تبلیغات ارائه می‌دهد. باید گفت نرم افزار‌های دیگری نیز وجود دارند که در زمینه ساخت تیزر طراحی شده‌اند اما در ادامه به بهترین آنها که در واقع شاخص‌ترین هستند اشاره خواهیم داشت.

1. نرم افزار ادوبی پریمیر

2. نرم افزار Cyberlink PowerDirector

3. نرم افزار افتر افکت

4. نرم افزار ProDAD Heroglyph

5. نرم افزار سونی وگاس

6. نرم افزار Viva Video

7. تری دی مکس

نرم افزار ساخت تبلیغات ادوبی پریمیر

یکی از نرم افزار‌های شناخته شده است که در ساخت تیزرهای تبلیغاتی و فیلم و ویدیو جزو معروف‌ترین برنامه‌ها است. از مزیت‌های این برنامه یا نرم افزار می‌توان گفت فراوان بودن و در دسترس بودن آن است که در ایده پردازی‌های مختلف در ساخت تیزر‌های تبلیغاتی می‌توان فعالیت داشت.

این نرم افزار دارای امکانات زیادی است و در واقع می‌توان گفت یکی از بهترین برنامه‌های ساخت تیزر تبلیغاتی محسوب می‌شود. با توجه به امکانات این نرم افزار شناخته شده می‌توان گفت استفاده از آن برای ساخت فیلم‌های آموزشی و تیزر‌های صنعتی و همچنین روش‌های تبلیغاتی و سینمایی روشی برای درآمد محسوب می‌شود.

نرم افزار ساخت تبلیغات Cyberlink PowerDirector

این نرم افزار در بین افرادی که در ساخت ویدیو فعالیت دارند بسیار شناخته شده است. این نرم افزار قدرت بالایی دارد و محیط آن ساده است و همچنین دارای پردازشهای بالا است. این برنامه ویدیو‌هایی که توسط دوربین‌های دستی و دیگر برنامه‌ها تهیه شده باشد را به آسانی ویرایش می‌کند.

باید بگوییم که این نرم افزار از محیط ساده و کاربردی برخوردار است و ارتباط برقرار کردن افراد با این نرم افزار بسیار ساده است. لازم به ذکر است که این برنامه مورد توجه و محبوبیت افراد قرار گرفته است.

برخی از توانایی‌های این نرم افزار عبارتند از:

1. امکان Capture کردن از دستگاه‌های مختلف که قابلیت حمل و دوربین‌های فیلم‌برداری در مدل‌های گوناگون را دارد

2. ارائه بهترین کیفیت از Capture‌ها هنگام خروجی گرفتن مانند WMV-HD, MPFG-2 , AVCHD

3. دارای افکت‌های متنوع و زیبا

4. امکان ساخت منوهای حرفه‌ای و کاربردی ولی استفاده ساده برای دی وی دی‌ها و ویدیو‌ها

5. این نرم افزار دارای محیطی جذاب و حرفه‌ای است.

نرم افزار افتر افکت

یکی از نرم افزارهای شناخته شده در زمینه ساخت انواع تیزر‌های تبلیغاتی و ساخت تبلیغات و ساخت انیمیشن و همچنین ویدیو‌های تبلیغاتی است. با وجود پیچیدگی که در این نرم افزار مشاهده می‌شود اما مورد توجه بسیاری از سازندگان تیزر‌های تبلیغاتی قرار گرفته است

این برنامه یکی از نرم افزارهایی است که می‌توان به راحتی تخیلات را به محتوای تصویری تبدیل کرد و می‌توان گفت آزادی عمل در این نرم افزار بسیار بالا است.

از نکات قابل توجه این نرم افزار افکت گذاری و همچنین جلوه‌های ویژه است که به طور چشمگیری مورد توجه فعالان در این زمینه قرار گرفته است. قابلیت افکت گذاری این نرم افزار روی ویدیوها و همچنین جلوه‌های ویژه وجود دارد و بر همین اساس نرم افزار افتر افکت در ساخت تبلیغات و اپلیکیشن مناسب است.

در ادامه به برخی از توانایی‌های این نرم افزار اشاره خواهیم کرد

1. اجرای فایل‌های سه بعدی دیگر نرم افزار‌ها در این نرم افزار امکان پذیر است

2. Warp Stabilizer   با امکانات جدید

3. دارا بودن ردیاب دوربین همراه با امکانات جدید

4. بهینه‌سازی در افزایش کارکرد

5. سیستم موشن بلور پیکسلی که ورژن جدید آن طراحی و ارائه شده است

6. ارائه شکل و شمایل متن به صورت سه بعدی و دو بعدی

7. در این نرم افزار رنگها دقیق و واضح هستند

8. در این نرم افزار ابزار کنترل حرکت طراحی شده است

ساخت تیزرهای ویدیویی proDAD Heroglyph

یکی از پرکاربردترین محصولات در زمینه ساخت تیزر‌های تبلیغاتی و ساخت تبلیغات است که می‌توان گفت عنوان‌بندی و انیمیشن‌سازی و همچنین متن متحرک از کارایی این نرم افزار است. این برنامه پر کاربرد و در واقع کاربردی در محیط تدوین غیر خطی به فعالان و طراحان در زمینه فیلم‌سازی و انیمیشن امکانات زیادی را ارائه می‌دهد.

استفاده از این نرم افزار این امکان را به شما می‌دهد تا در تولید و ساخت فیلم و متن‌های مختلف و متنوع و همچنین استفاده از افکت‌های جالب و جذاب فعالیت داشته باشید. با این نرم افزار می‌توان تیزر‌های ویدیویی و همچنین فیلم‌های جدید و جالب ساخت و برای طراحی تیتراژ فیلم‌های تولید شده اقدام کرد.

قابلیت‌های دیگر این نرم افزار را در ادامه نام خواهیم برد

1. ساخت و تولید تیزرهای فیلمی و همچنین طراحی تریلر فیلم

2. یکی از قابلیت‌های این نرم افزار متن‌های متحرک در فیلم‌ها است و همچنین تیتراز پایانی

3. از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار طراح تیتراژ ‌ها به صورت دیجیتال است

4. این نرم افزار دارای افکت‌های مختلف و متنوع است

5. از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار فعالیت به صورت مستقل در خصوص پلاگین در نرم افزارهای ساخت و ویرایش فیلم است

6. این نرم افزار قابلیت سازگاری با برنامه‌های با کیفیت را دارد

7. یک ابزار برای ساخت تریلر محسوب می‌شود

نرم افزار سونی وگاس

این نرم افزار ارائه دهنده شرکت سونی است و در زمینه صنعت فیلم‌سازی به صورت دستی فعالیت دارد و همچنین می‌توان گفت در حیطه میک و مونتاژ و همچنین ویرایش فیلم از قدرت بالایی برخوردار است.

در این نرم افزار از کیفیت بالا برای صدا و تصویر می‌توان استفاده کرد و از مهمترین ویژگی‌های این نرم افزار به چشم می‌خورد. در این نرم افزار، انواع افکتها به چشم می‌خورند و جذابیت این برنامه را بیشتر می‌کند.

برخی از توانایی‌ها و قابلیت‌های این نرم افزار را در ادامه نام می‌بریم.

1. این نرم افزار دارای محیطی جذاب و ساده است

2. از فرمت‌های صوتی و تصویری در این برنامه پشتیبانی می‌شود

3. رنگها در بهترین حالت جداسازی و ترکیب‌بندی قرار دارد

4. خروجی از این نرم افزار با بهترین کیفیت صورت می‌گیرد.

5. قابلیت پشتیبانی در ویرایش یک کار با فرمت‌های گوناگون دارد

6. در هنگام پخش مدیا امکان ویرایش وجود دارد

معرفی برترین سایت تولید محتوا:

با مرور زمان به این نتیجه رسیده‌ایم که روش‌های سنتی در تولید محتوا دیگر مورد توجه فعالان در این زمینه قرار نمی‌گیرد و جذابیتی ندارد. افرادی که در زمینه تولید محتوا فعال هستند به دنبال روش‌های قویتر از روش‌های سنتی ضعیف گذشته هستند و ایجاد تنوع و کاربرد تکنولوژی‌های پیشرفته را در این زمینه موثر می‌دانند.

یکی از روش‌های مطلوب در زمینه تبلیغات و بازاریابی می‌توان گفت تولید محتوا و یا در واقع بازاریابی محتوا است. که این روش در سایت‌های تبلیغاتی و تولید محتوا به صورت گسترده ارائه می‌شود. می‌توان گفت تولید محتوا یک استراتژیک قوی در امر بازاریابی است و در منتشر کردن محتوا بسیار موثر و ارزشمند است.

برای آشنایی با محل تبلیغات رایگان در گوگل می توانید مقاله های مرتبط در رایا مارکتینگ را مطالعه کنید.

بازاریابی محتوا تلاش می‌کند تا مخاطب را جذب و حفظ کند و باعث سود‌آوری و جذب مشتری شود. سایت‌های تولید محتوا در این امر نقش بسزایی دارند. در ادامه باید بگوییم که سایت‌های تولید محتوا به تعداد زیاد وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند. اما باید در انتخاب این سایت‌ها برای تولید انواع محتوا دقت بیشتری داشت.

سایت رایا مارکتینگ، در تولید انواع ساخت تبلیغات:

یکی از سایت‌های برتر و مورد توجه فعالان در زمینه تولید محتوا سایت رایا مارکتینگ است که با تعداد بیشتر از هفت هزار نفر نویسنده که به صورت حرفه‌ای فعال هستند و همچنین افراد ماهر در زمینه سئو مشغول هستند و یازده هزار نفر تایپیست در این زمینه فعالیت می‌کنند.

و نه هزار نفر گرافیست که به صورت حرفه‌ای و روش‌های جذاب گرافیکی فعالیت می‌کنند و می‌توان گفت سه هزار نفر گوینده  نیز وجود دارد و باید گفت این سایت در هر زمینه تبلیغاتی و بازاریابی و همچنین تولید محتوا فعالیت شایانی دارد.

باید بگوییم که رایا مارکتینگ با استفاده از خدمات به صورت دیجیتال برتری خود را در خصوص تولید محتوا در زمینه، محتوا به صورت تصویری و همچنین محتوا به صورت متنی و تولید محتوا به صورت صوتی و پادکست و اینفوگرافیک به اثبات رسانده است و جزو بهترین سایت‌های تولید محتوا در زمینه تبلیغات و بازاریابی است.

یکی از ویژگی‌های بارز سایت رایامارکتینگ از نظر هزینه تولید محتوا

است که به صرفه و با توجه به حجم کار ارائه می‌شود و همچنین تولید محتوای با کیفیت را ارائه می‌دهد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *