مقالات آموزشی

منابعی که برای مقاله نویسی (انتشار و مشاهده) استفاده می کنیم

مفید بود؟
اینترنت را می توان یکی از مهم‌ترین منابعی باشد که برای مطالعه و یا انتشار محتوای تولید شده دانست. مقاله نویسی در این خصوص می‌تواند برای شما بسیار مفید واقع شود و شما می‌توانید در خصوص تجارت، بازاریابی و یا نوشتن از این نمونه مقالات استفاده داشته باشید. در واقع دانستن منابع برای مقاله نویسی و یا خواندن مقالات می‌تواند برای شما بسیار مفید واقع شود و در واقع یکی از ارزشمند ترین گزینه‌های پیش روی شما برای دیده شدن بیشتر است. در محیط اینترنت شما می‌توانید انجمن های بسیار خوبی را برای انتشار، مقاله نویسی و تولید محتوا مطالعه داشته باشید.

• نکته بسیار مهم : این مقاله صرفا برای انتشار مقالات انگلیسی زبان منابع را معرفی خواهد کرد.

انتشارات مقاله به صورت رایگان در بانک های اطلاعاتی، مجلات الکترونیکی و یا وب سایت های دیگر باعث شده است تا شما بتوانید از منابع مختلفی برای انتشار و مقاله نویسی استفاده داشته باشید.

استفاده از منابعی که در این مقاله بیان می شود، بسیار ارزان و هدفمند بوده و برای بازاریابی محتوایی بسیار جذاب خواهد بود. در واقع باید بدانید که با استفاده از این روش بازدید کننده های بیشتری به وب سایت شما وارد می شوند و از آن جایی که این منابع میزان جذب مخاطب بیشتری دارند، گزینه ای هدف برای تولید محتوا به شمار می روند. شما برای این که بتوانید میزان مخاطبین فعال زیادی در این مجلات الکترونیکی داشته باشید، باید به صورت مرتب نسبت به تولید محتوا اقدام کنید تا در نهایت بتوانید بیشترین میزان بازده را داشته باشید. در مقالات خود می توانید لینک دهی به سایت خود را داشته باشید و از این روی مقاله نویسی و چاپ آن ها در این مجلات آنلاین گزینه ای بسیار مناسب به شمار خواهد رفت. در نظر داشته باشید که این منابع مقالات شما را به صورت رایگان منتشر خواهند نمود.

نکته:  بیش از 100 نوع ایده تولید محتوا وجود دارد که توصیه می‌کنیم آن ها را نیز مطالعه کنید.

چه منابعی برای انتشار آنلاین مقالات می توانند بهترین گزینه باشند؟

پیش از ارسال مقالات خود باید دستورالعملی که از سوی سایت منبع ارائه شده است را مطالعه کنید . منبع این مقاله سایت streetdirectory  است. در صورت قبول کردن این سیاست ها، نسبت به ارائه مقاله خود اقدام کنید و اصولا مقاله نویسی را باید بعد از ثبت نام انجام دهید تا مقالات شما مورد قبول و بر اساس سیاست های اعلام شده باشد.

• www.articlecity.com

• www.internetbasedmoms.com/submission_guidlines.htm

• www.ideamarketers.com

• www.goarticles.com

• www.Businessknowhow.com

• www.thwallineed.com

• www.addme.com

• www.thezine.net

• www.ezinearticles.com

• www.writerswrite.com

• www.worldwidefreelance.com

• www.marketingwords.com

• www.amrithallan.com

• www.workoninternet.com

بیشتر سایت های معرفی شده در این بخش به بررسی کیفیت محتوای شما می پردازند و از این روی در مقاله نویسی باید به تمامی موارد دقت داشته باشید تا به مشکل برخورد نکنید.

چطور از افراد برای مشاهده وب سایت خودمان از طریق مقاله نویسی دعوت کنیم؟

شما می توانید در هنگام مقاله نویسی، برخی از موارد را به صورت مختصر به مخاطبین خود اعلام کنید و در صورتی که احساس نیاز به مقالات جامع تر و یا اطلاعات تکمیلی دارند، می توانند به آدرس وب سایت شما که در مقاله اعلام شده است مراجعه کنند. به این صورت بیشتر از صد هزار نفر در طول یک ماه به سایت شما وارد می شوند ولی باید بدانید که مطالعه مقاله شما به صورت رایگان انجام خواهد شد. حتما مقاله چطور تولید محتوای جذابی داشته باشیم را مطالعه بفرمایید تا در کنار دعوت از دوستان مقاله جذاب در اختیار آن‌ها قرار دهید.

 

چطور از این روش برای کسب درآمد استفاده کنیم؟

• آیا کالا و یا خدماتی منحصر به فرد توسط تیم شما ارائه می شود؟ در این صورت می توانید با مقاله های خود کسب درآمد کنید، تشویق به خرید و یا تشویق به خرید مقاله کامل در صورت ارائه اطلاعات منحصر به فرد می تواند به شما کمک کند تا با مقاله نویسی به درآمد دست پیدا کنید.

• آیا یک مشکل بزرگ را حل می کنید؟ در این صورت می توانید مقاله نویسی در این خصوص اشته باشید و دیگران را به وب سایت خود جذب کنید تا برای خرید خدمات شما اقدام کنند و یا کتاب الکترونیکی شما را خریداری کنند. این روش برای شما بسیار مناسب به شمار می رود.

برخی از وب سایت هایی که در این مقاله به معرفی آن ها پرداختیم، می توانند امکاناتی را برای شما ایجاد کنند تا با مقاله نویسی، تولید محتوا و انتشار آن ها در مورد موضوعات تخصصی بتوانید به کسب درآمد دست پیدا کنید. این روش می تواند یکی از بهترین رویکردهای فردی در کنار معرفی سایت به شمار رود.

 

چطور متوجه شویم که مقاله ما منتشر شده است؟

• برای این که بدانید مقاله نویسی انجام شده توسط شما در کدام منابع به چاپ رسیده اند می توانید عنوان یا تکه ای از مقاله خود را در موتور جستجوی Google وارد کنید و علامت نقل قول  (“”) را دور آن قرار دهید تا در نهایت بتوانید متوجه شوید که مقاله شما در کدام منابع وارد شده است.

• این کار را حداقل هر دو هفته یک مرتبه انجام دهید و به این شیوه می توانید متوجه شوید که مقاله نویسی انجام شده توسط شما مورد قبول کدام منابع بوده است.

با توجه به شیوه بیان شده می توانید متوجه شوید که مقاله شما برای کدام سایت ها بیشتر جذاب بوده و در جذب مخاطب تاثیر داشته است.

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.